Kentsel dönüşüme Katar imzası

Merkezi İstanbul’da bulunan QT Holding’e bağlı QT Real Estate Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş., Etiler’deki Petrol Sitesi’ni dönüştürecek.

Kentsel dönüşüme Katar imzası

Merkezi İstanbul’da bulunan QT Holding’e bağlı QT Real Estate Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş., Etiler’deki Petrol Sitesi’ni dönüştürecek. Yeni projede rezidans, ev, iş yerleri ve ticari mekânlar bulunacak. Katarlı Profesör Abdullatif AL MEER’in yönetim kurulu başkanlığını yaptığı şirket, projesini yabancı yatırımcılara hitap edecek şekilde hayata geçirecek.

QT Holding Başkanı Abdullatif AL MEER konuyla ilgili açıklamada bulundu. Kentsel dönüşüm ve gayrimenkul sektöründeki Avrupa’daki deneyimlerini Türkiye’ye aktarmak için çok iyi bir başlangıç yaptıklarını söyleyen Al Meer, “Bu önemli lokasyon ile bütünleşecek, uluslararası prestije önem veren bir proje hazırladık. Markalı, çok fonksiyonlu ve uluslararası gayrimenkul piyasasında ses getirecek bir projeyi hayata geçireceğiz. Global yatırımcılar projeye büyük ilgi gösterecektir. QT Holding olarak Türkiye’de önemli yatırımlar yapmayı planlıyoruz. Türkiye’nin etkileyici ekonomik performansı ve potansiyelleri birçok ülkede olduğu gibi Katar’da da yankı buluyor. Türkiye ile Katar arasındaki ekonomik ilişkilerin hacmine katkıda bulunmaktan onur duyuyoruz” dedi.