Kerem Göğüş baba oldu!

Oyuncu Wilma Elles ile evli olan Göğüş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Göğüş'ün bir erkek bir kız olmak üzere ikiz çocukları oldu

Kerem Göğüş baba oldu!

1980 yılında doğan Kerem Göğüş, Göğüş Holding Yönetim Kurulu Başkanıdır. 2005’de Göğüş Yapı Sanayi A.Ş., Trend Rezidans İşletmeleri A.Ş., Göğüş Holding A.Ş. şirketlerini kuran Kerem Göğüş, 2011’de YÖK tarafından 3 milyon 800 bin öğrencinin oylamasıyla Yılın En başarılı genç İş Adamı, 2012’de Dünya Tüketici Akademisi Yılın En Başarılı İş Adamı, 2012’de Göğüş Yapı adına Las Vegas’da Internet Marketing Association tarafından Teknolojiyi En İyi Kullanan Yapı Şirketi, 2012’de Türk Hukuk Enstitüsü Yılın En Başarılı İş Adamı, 2009’da Avrupa Gazeteciler Derneği tarafından En Başarılı İnşaat Şirketi, 2010’da Türkiye Radyocular Derneği Yılın En Başarılı İş Adamı ödüllerini aldı.

Kerem Göğüş baba oldu!

Kerem Göğüş’ün çocuğu oldu
Oyuncu Wilma Elles ile evli olan Kerem Göğüş’ün çocuğu oldu. İkiz çocuk sahibi olan Kerem Göğüş, Amerika'nın Chicago kentinde çocuklarının doğmasını sağladı. Erkek bebeğin 3 kilo 400 gr, kız bebeğin de 2 kilo 500 gr olduğunu belirten baba Kerem Göğüş, sağlık durumlarının iyi olduğunu belirtti.