Keten Bomonti

Keten Bomonti

Keten İnşaat imzasıyla yükselen Keten Bomonti 1800 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden oluşan Keten Bomonti satılık daire büyüklükleri ise 70 ila 135 metrekare arasında değişiyor. 

Keten Bomonti zemin+5 katlı tek bloktan oluşuyor. 76 adet dairenin bulunduğu Keten Bomonti'de daire büyüklükleri şöyle; 1+1 daireler 70 metrekare ile 80 metrekare, 2+1 daireler ise 85 metrekare ile 135 metrekare olarak tasarlanıyor. Keten Bomonti projesi daire sahiplerine güvenlik ve kapalı otopark hizmeti sunuyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, merkezi ısıtma, balkon ve ısı pay ölçer. 

 

Keten Bomonti

 

Keten Bomonti fiyatlarının 225 bin dolar ile 520 bin dolar arasında değişmesi bekleniyor. Keten Bomonti projesinde daireler ise banka kredisi için uygun. Keten Bomonti ödemeleri, fiyatları ve özellikleri ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz.Keten İnşaat tarafından hayata geçirilen Keten Bomonti teslimlerinin 2016 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. 

Keten İnşaat'ın hayata geçirdiği Keten Bomonti İstanbul Avrupa Yakası Şişli, Bomonti'de yer alıyor. Keten Bomonti, Hilton İstanbul Bomonti Hotel&Conference Center'a komşu olarak yükseliyor. Projede köşe dairelerde balkon çatıda ise teras bulunuyor. Nişantaşı, Taksim ve Şişli'ye yakınlığı ile dikkat çeken proje yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. 

 

Keten Bomonti

 

Keten Bomonti iletişim bilgileri
Adres : Cumhuriyet Mah. Yeniyol Sok. Bomonti/Şişli
Telefon : 0533 920 74 50
Web : http://ketenbomonti.com

"Keten Bomonti" Başlıklı Haberin Galerisi

Keten Bomonti

Keten Bomonti

Keten Bomonti

Keten Bomonti

Firma Bilgisi: Keten Inşaat
Proje Bilgisi: Keten Bomonti