Keten Çırağan projesi

Keten İnşaat projesi olan Keten Çırağan teslimlerinin 2015 yılında yapılması planlanırken fiyatları da Ekim ayıyla beraber güncellendi

Keten Çırağan projesi

Keten İnşaat tarafından hayata geçirilen Keten Çırağan projesi 1.000 metrekare alan üzerinde 32 adet daireden meydana geliyor. Keten Çırağan daireleri 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde inşa ediliyor. Kent Çırağan satılık daire büyüklükleri 65 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiyor. Ayrıca 2015 Temmuz ayında teslim edilmesi beklenen Kent Çırağan projesi merkezi konumuyla da dikkat çekiyor.

Kent Çırağan özellikleri
-Deniz manzaralı daireler
-Güvenlik
-Kameralı güvenlik
-Kapalı otopark
-Asansör
-Hidrofor
-Jeneratör
-Su deposu
-Balkon
-Ebeveyn banyosu
-Ebeveyn giyim odası
-Isı pay ölçer
-Merkezi ısıtma sistemi

Keten Çırağan fiyatları
Keten Çırağan kiraların 2 bin 500 liradan başlaması bekleniyor ve Keten Çırağan kira getirisi olarak en az 1.500 TL kazandırması öngörülüyor. Keten Çırağan fiyatları da minimim 300 bin dolardan başlıyor ve maksimum Keten Çırağan satılık daire fiyatı olarak 892 bin 500 dolar veriliyor.

Keten Çırağan ödeme planı
Keten Çırağan ödemeleri kişiye özel hazırlanıyor. Keten Çırağan ödeme planı detaylarını Keten Çırağan satış ofisi tarafından öğrenebilirsiniz.

Keten Çırağan nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Keten Çırağan Beşiktaş’ta konumlandırılıyor. Ocak 2014'te yapımına başlanan Keten Çırağan Eski Konak Sokak üzerinde yer alıyor ve Barbaros Bulvarı’na ve Çırağan Caddesi’ne yakınlığı, diğer yandan Yıldız Parkı’nın yeşil alanlarına yürüme mesafesi ile dikkat çekiyor.

Keten Çırağan iletişim bilgileri
Telefon: 0212 219 01 41
Web: http://www.keteninsaat.com/
E-mail: satis@keteninsaat.com

İşte Keten Çırağan örnek daireler!

Keten Çırağan

Keten Çırağan

Keten Çırağan

Keten Çırağan

Keten Çırağan

"Keten Çırağan projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Keten Çırağan projesi

Keten Çırağan projesi

Keten Çırağan projesi

Keten Çırağan projesi

Proje Bilgisi: Keten Çırağan