Keten Haliç son durum

Keten Haliç’te kalan son 10 daire satışları için bir kampanya hazırlandı. Kampanya kapsamında bu daireler için dolar kuru 2.40'a sabitlendi

Keten Haliç son durum

Keten Haliç 2 bin 185 metrekare alan üzerinde Keten İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Keten Haliç 6 katlı 2 bloktan meydana geliyor. Toplam 57 adet konutun yer aldığı Keten Haliç projesinde daire dışında dükkanlar da bulunuyor. Eyüp’te yer alan Keten Haliç 2+1, 3+1, 4+1 ve çatı dubleks dairelerden meydana geliyor.

Keten Haliç projesinde konut sahiplerine resepsiyon hizmeti barındıracak olan proje, fitness salonu ve Türk Hamamı imkanları sunuluyor. Kartlı otoparkın da yer aldığı Keten Haliç merkezi konumuyla da dikkat çekiyor.

Keten Haliç son durum
Keten Haliç’te kalan son 10 daire satışları için bir kampanya hazırlandı. Kampanya kapsamında bu daireler için dolar kuru 2.40'a sabitlendi. Özellikle yabancıların büyük ilgi gösterdiği Keten Haliç, 20 bin metrekarelik kapalı alanda yükseliyor.

Keten Haliç nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Keten Haliç Eyüp’te inşa ediliyor. Keten Haliç projesi Galata ve Beyoğlu gibi İstanbul'un tarihi semtlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor. 2012 yılında Faaliyete geçen Kağıthane Bomonti Dolmabahçe tüneline de oldukça yakın bir konumda yükseliyor.

Keten Haliç adres bilgileri: Eyüp Silahtarağa Caddesi Oğuz Canpolat Lisesi Yanı Eyüp/İstanbul

Keten Haliç iletişim bilgileri
0212 497 41 11

Firma Bilgisi: Keten Inşaat
Proje Bilgisi: Keten Haliç