Keten Haliç'te son 30 konut

Keten İnşaat tarafından Haliç'te yapımına devam edilen Keten Haliç projesinde kalan son 30 konutun satışına devam ediliyor

Keten Haliç'te son 30 konut

10 Haziran 2014/Emlakwebtv
Keten İnşaat, Haliç’te hayata geçirdiği Keten Haliç projesinde kalan son 30 konutun satışına devam ediyor. 

2 bin 250 metrekare arsa alanı üzerinde 6 katlı 2 blokta 72 konut ve ticari birimlerden meydana gelen Keten Haliç’in, yaklaşık 4 ay sonra teslim edilmesi hedefleniyor. Alanları 108 metrekare olan 2+1’ler ve alanları 150 metrekare olan 3+1’lerden oluşan projede metrekare ortalama birim fiyatı 3 bin dolar olarak hesaplanıyor. 

Keten İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Keten, Keten Haliç projesiyle ilgili, “Nişantaşı’nda elde ettiğimiz bilgi ve tecrübeleri başka semtlere de taşıyarak, onları Keten İnşaat kalitesiyle tanıştırıyoruz” diye konuştu. Akıllı ev sistemi, 7/24 resepsiyon,  kartlı otopark giriş sistemi gibi özelliklerle dolu Keten Haliç’te teknolojinin üst seviyelerde tutulduğunu belirten Selahattin Keten, “Tüm bağlantı yollarına yakınlığıyla da değerine değer katan projemiz, ev sahiplerimizi uzun mesafelerden kurtarıyor” dedi.  Projenin yaklaşık yüzde 60’lık kısmının satıldığını belirten Keten, değeri gün geçtikçe artan ve yatırımcıya kazandıran Haliç’te farklı projeler de geliştirmek istediklerinin altını çizdi. 

Galata ve Beyoğlu'na olan yakınlığını, geçirdiği hızlı modernleşme süreciyle birleştiren Haliç, tarihi yarımadanın en cazip noktalarından biri haline geliyor. Haliç Kongre Merkezi, Pierre Loti, Beyoğlu gibi İstanbul'un önemli yerlerine yakınlığı ile dikkat çeken proje, merkezde yaşamak isteyenlerin yeni adresi haline gelmiş durumda… Aynı zamanda tüm bağlantı yollarına yakınlığıyla da değerine değer katan bu proje, geleceğin hem sosyal yaşam hem de yatırım anlamında temellerini atıyor. İnşaatı yüzde 70’i oranında tamamlanan proje akıllı ev sistemiyle donatılıyor.