Keten Haliç ticari alanları satışta

Keten Haliç projesinde ticari alanlar satışa çıkarıldı. 6 katlı iki blok üzerinde 59 konut ve ticari birimden oluşan projede mağazalar sahiplerini bekliyor

Keten Haliç ticari alanları satışta

Keten İnşaat'ın hayata geçirdiği Keten Haliç projesinde ticari birimler satışa sunuldu. Özellikle yabancı yatırımcıdan büyük ilgi gören Keten Haliç projesinde dairelerin tamamı satıldı. Ticari birimler özellikle ev tekstili, mobilya, beyaz eşya gibi girişimler için cazip alanlar olarak dikkat çekiyor.

Keten Haliç ticari birimleri satışta
Eyüp'te inşa edilen ve başta yabancılar olmak üzere konut yatırımcısından büyük ilgi gören Keten Haliç projesi, 6 katlı iki blok üzerinde 59 konut ve ticari birimden meydana geliyor. Keten İnşaat Ltd. Şti. tarafından hayata geçirilen projede, ev tekstili, mobilya ve beyaz eşya gibi faaliyetler için cazip alanlar olarak dikkat çeken mağazaların satışına başlandı.

Keten Haliç ticari alanları satışta

Keten Haliç projesi
İstanbul'un tarihi Haliç bölgesinde projelendirilen Haliçport'un tam karşısında yer alan ve akıllı ev sistemi ile inşa edilen Keten Haliç, Galata ve Beyoğlu gibi tarihi semtlere yakın bir konumda yer alıyor. Yeni ulaşım ve mega projele yatırımlarıyla her geçen değer kazanan bölgenin merkezinde yer alan proje,  2012 yılında faaliyete geçen Kağıthane Bomonti Dolmabahçe tüneline de yakınlığıyla dikkat çekiyor. Projenin 2015 yılında faaliyete geçmesi planlanan 3. köprü ve bağlantı yollarının bitimiyle birlikte daha da değer kazanması bekleniyor.

Keten Haliç ticari alanları satışta

7/24 resepsiyon, fitnes salonu, Türk Hamamı gibi çok sayıda özellik barındıran Keten Haliç Projesinde daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 boyutlarından oluşuyor. Dikkat çekici bir mimari forma sahip Keten Haliç porjesinin detaylarına Keten İnşaat'ın internet sitesinden ulaşılabiliyor. 

Firma Bilgisi: Keten Inşaat
Proje Bilgisi: Keten Haliç