Keten Haliç'te fırsat dönemi

Keten Haliç projesinde kalan son 10 daire için kampanya dönemine girildi. Dolar kurunun sabitlendiği projede, teslimler için de geri sayım başladı

Keten Haliç'te fırsat dönemi

Keten İnşaat tarafından Eyüp'te hayata geçirilen Keten Haliç projesinde teslimler için geri sayım başladı. Projede kalan son 10 daire için kampanya başlatılırken, dolar kuru da sabitlendi.

Keten Haliç projesinde kampanya
Keten Haliç projejsinde büyük bir satış oranına ulaşan Keten İnşaat, kalan son 10 daire için özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında bu daireler için dolar kuru 2.40'a sabitlendi. Özellikle yabancıların büyük ilgi gösterdiği Keten Haliç, 20 bin metrekarelik kapalı alanda yükselen 6 katli iki blok ve 59 ticari birimden oluşuyor.

Keten Haliç'te fırsat dönemi

Keten Haliç'te fırsat dönemi

Galata ve Beyoğlu'na komşu
Keten Haliç Projesi, Galata ve Beyoğlu gibi İstanbul'un tarihi semtlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor. Yeni projelerle birlikte çehresi giderek değişen bir lokasyona sahip proje,2012 yılında Faaliyete geçen kağıthane Bomonti Dolmabahçe tüneline de oldukça yakın bir konumda yükseliyor. Projenin, 2015 yılında faaliyete geçmesi planlanan 3. Köprü ve bağlantı yolları yanında, 2017 yılında yapımı tamamlanacak olan Haliç Marina projesiyle de değer kazanması bekleniyor.

Keten Haliç projesi daire tipleri
Keten Haliç, park sorununa kartlı otopark giriş sistemiyle yanıt verecek. Günün her saatinde resepsiyon hizmeti barındıracak olan proje, fitness salonu ve Türk Hamamı da barındırıyor. Projede 1+1 daire yer almazken, 2+1, 3+1, 4+1 ve çatı dubleksleri bulunuyor. Proje binalardaki özel mimarisi ile de dikkat çekiyro. 

Firma Bilgisi: Keten Inşaat
Proje Bilgisi: Keten Haliç Projesi