Keten İnşaat Haliç fiyatları!

Keten İnşaat Haliç fiyatları 270 bin dolardan başlıyor. Projede daireler hemen teslim ediliyor

Keten İnşaat Haliç fiyatları!

Keten İnşaat 1977’de Veli Keten tarafından kuruldu. 2001’de Selahattin Keten başkanlığında Keten İnşaat Ltd. Şti. adını alan firma, Nişantaşı, Erenköy, Göztepe Kızıltoprak, Kozyatağı, Altunizade, Gayrettepe’de konut projelerini hayata geçirdi.

23 şantiye ve 400’e yakın işçinin çalıştığı Keten İnşaat, inşa ettiği projelerine 3 yıl garanti veriyor.

Keten İnşaat Yönetim Kurulu
Murat Keten Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, 

Rıza Keten, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Mimar&Proje Yöneticisi

Keten Haliç Projesi

Keten İnşaat Haliç fiyatları!


Hemen teslim edilen Keten Haliç projesi 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Keten Haliç projesinde 54 adet daire bulunuyor. Keten Haliç projesi 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor. Akıllı ev sistemleriyle donatılan Keten Haliç projesinin her katında 3 adet daire bulunuyor. Keten Haliç projesi satılık daire büyüklükleri 92 metrekare ile 278 metrekare arasında değişiyor.

Keten Haliç projesi Eyüp’te yer alıyor. Keten Haliç projesinde güvenlik, kapalı otopark, su deposu, açık otopark, güvenlik gibi hizmetler bulunuyor. Bölgede kiralar 800 liradan başlıyor. Keten Eyüp Haliç Projesi'nde kiraların 1000 liranın üzerinde olması ön görülüyor.

Keten Haliç projesi adres bilgileri: Eyüp Silahtarağa Caddesi Oğuz Canpolat Lisesi Yanı Eyüp/İstanbul

Keten İnşaat Ltd Başkanı Selahattin Keten neler söyledi?
Keten İnşaat Ltd Başkanı Selahattin Keten inşaat sektörü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Keten “Sektördeki marka firmalar tercih edilmeli. Firmanın semtlerinde hangi projeleri inşa ettiğine bakılmalı, gerçekleştirdiği projeler detaylıca incelenmeli. Ayrıca şirketin bitirdiği projenen arkasında durup durmadığına da balıklması ve verdiği sözleri yerine getirip getirmediği incelenmeli. İşi zamanında bitirip bitirmediğine ve inşaat sonrasında semt, mahalle ya da bölgenin bu yatırımdan ne derecede etkilendiğine bakılmalıdır” dedi.