Keyfi Venedik, manzarası İstanbul

Via Port Venezia’da kulelerin üst katları çok cazip ödeme planlarıyla birlikte satışa çıktı

Keyfi Venedik, manzarası İstanbul

5 Kasım 2012 / emlakwebtv
İstanbul Gaziosmanpaşa’da inşa edilen Via Port Venezia’da, deniz manzaralı üst kat daireler satışa çıktı. Aşağıda Venedik, yukarıda İstanbul manzarasına sahip proje, en küçüğü 45, en yükseği 51 katlı toplam 5 kuleden oluşuyor.
Via Properties&Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nın hayata geçirdiği projede düzenlenen yeni kampanya kapsamında daire bedelinin yüzde 5’i peşinat olarak veriliyor, teslimde de yüzde 20’si ödeniyor. Geri kalan bedel ise 60 aylık vade üzerinden yüzde 0,77 faiz oranıyla taksitlendiriliyor. 72 aylık ödeme planında belirlenen faiz oranı ise yüzde 0,81.

“Şu anda daire alan, 2014 sonunda yüzde 80 kazanç elde eder”
Via Port Venezia Satış&Pazarlama Direktörü Cenk Hayırlıoğlu, Via Port Venezia’dan daire alanların bugüne kadar yüzde 30 oranında kazanç elde ettiğini, şu andan itibaren projeden daire alanların ise teslim tarihi olan 2014 yılı sonuna kadar yüzde 80 oranında kar edeceklerini belirtti. Kulelerin üst katlarını çok cazip faiz oranları üzerinden satışa çıkardıklarını kaydeden Cenk Hayırlıoğlu, “Deniz gören, İstanbul manzarasına sahip, her detayı düşünülmüş, üst klasman dairelerimiz kulelerimizin 37. katından itibaren başlıyor. Bu daireleri satışa çıkarırken çok özel bir ödeme planı da sunmak istedik. Şu anda İstanbul’un en kaliteli projelerinden birini en düşük faiz oranlarıyla tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Yüzde 0,77 kaçırılmayacak bir oran” şeklinde konuştu.   Hayırlıoğlu, yoğun ilgiden dolayı kulelerin alt katlarında daire kalmadığını, daire fiyatlarının ise 222 bin TL’den başlayıp 850 bin TL’ye kadar yükseldiğini ifade etti.