Keyifli alışverişleriniz için yeni adresiniz “Keyfimarka”

GoldMaster, e-ticaret alanında faaliyet gösteren online moda ve alışveriş sitesi Keyfimarka’yı bünyesine kattı

Keyifli alışverişleriniz için yeni adresiniz “Keyfimarka”

20 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Türkiye’nin öncü elektronik markası GoldMaster, e-ticaret alanında faaliyet gösteren online moda ve alışveriş sitesi Keyfimarka’yı bünyesine kattı. Keyfimarka, kadın, erkek, çocuk, tasarım ve ev eşyaları ana kategorilerinde seçkin markaların ürünlerini yüzde 80’e varan indirimlerle 3 ile 5 günlük sürelerde müşterilerine sunuyor.

Keyfimarka, seçkin markaların ürünlerini üyelerinin beğenisine sunuyor
E-ticaret dünyasındaki yenilikleri yakından takip eden Keyfimarka, ilk gelen alır prensibi ile yerli ve yabancı seçkin moda markalarını, moda severlere özel, uygun fırsatlarla sunmak üzere yola çıktı. Keyfimarka kadın, erkek, çocuk, tasarım ve ev eşyaları ana kategorilerinde seçkin markaların ürünlerini üyelerinin beğenisine sunuyor.

Farklı kategorilerdeki ürünlerine ayrıcalıklı yüzdelik indirimler ve kampanyalar sunuyor
Farklı kategorilerdeki ürünlerini, yüzde 80’e varan indirimlerle 3 ile 5 günlük sürelerde müşterilerine sunan Keyfimarka, birinci yılına özel, üye olan herkese birbirinden şık kol saatleri hediye ediyor. Keyfimarka’da ürünler kampanya süresi bitmeden adresinize teslim ediliyor ve 150 TL’yi geçen alışverişlerde kargo bedeli alınmıyor. Tek sepet özelliği sayesinde tüm markalar için tek bir kargo ücreti ödeniyor.