Kidstown Riva nerede?

Kidstown Riva Kavacık'a 18 kilometre mesafede konumlandırılıyor

Kidstown Riva nerede?

23 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Eyfel Yapı’nın Beykoz’un Riva bölgesinde hayata geçirdiği Kidstown Riva projesinin 2. Etabı geliyor. Mayıs ayında satışlarının başlaması planlanan projede toplam 40 adet konut yer alacak. Kidstown Riva’nın ikinci etabında dubleks daireler ve 2+1 daireler bulunacak. Projede; spor alanları, mini golf sahası, temalı oyun alanı, kaydıraklı havuz, dinlenme alanları, amfi tiyatro ve hobi bahçesi bulunuyor.

Kidstown Riva'da, çocuklar için drama çalışmaları, spor çalışmaları, yoga, ritmik dans, lezzet atölyesi, sanat çalışması, İngilizce çalışmaları, fen oyun alanları alanı, müzik odası, çevre ve fotoğrafçılık kulübü gibi aktivite birimleri yer alıyor. Kidstown Riva satılık daireler A tipi ve B tipi olarak ikiye ayrılıyor. A tipi daireler toplam 4 adet olup, iki adet 70 m2’lik 2+1 ve iki adet 138 m2’lik bahçe dubleks daireden meydana geliyor. B tipi satılık dairelerde de 1 adet 94 m2’lik 3+1 ve 1 adet 200 m2’lik 6+1 bahçe dubleksi bulunuyor.

Kidstown Riva nerede?
Kidstown Riva, Kavacık'a 18 kilometre, 3'üncü Köprü Anadolu Yakasına çıkışan 7 kilometre mesafede yer alıyor. Kidstown Riva satış ofisi adres bilgisi: Çayağzı Mahallesi Mehmet Ali Şener Cad. No:40B Şok Market Yanı Riva Beykoz / İstanbul.

Kidstown Riva iletişim bilgileri
Web: http://www.kidstownriva.com/
Telefon: 0212 294 04 65

Proje Bilgisi: Kidstown Riva