Kiler Gayrimenkul'in "Kiptaş Bahçeşehir İhalesi" teklifi kabul edildi

Kiler Gayrimenkul-Biskon Yapı A.Ş. Ortak girişiminin"Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri İnşaatlarının Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı Usulü ile Yapılması İşi" ihalesinde verdiği teklif kabul edildi

Kiler Gayrimenkul'in

Kiler GYO A.Ş-BİSKON Yapı A.Ş. Bahçeşehir Ortak Girişiminin Kiptaş İstanbul Konut İmar Plan Turizm ve Ulaşım San. ve Tİci. A.Ş. tarafından düzenlenen, Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri İnşaatlarının Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı Usulü ile Yapılması İşi" ihalesindeki teklifi kabul edildi. Firma, sözleşmenin imzalanması için davet edildi. 

KAP'a bildirildi
Kiler GYO AŞ. tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada: " Kiler GYO A.Ş - Biskon Yapı A.Ş. Bahçeşehir Ortak Girişimi olarak Kiptaş İstanbul Konut İmar Plan Tur.Ulaşım San.ve Tic.A.Ş.' nin düzenlediği İstanbul İli,  Başakşehir İlçesi, Bahçeşehir (Hoşdere) Mahallesinde yer alan 25.920,50 m2  büyüklüğündeki 558 Ada, 8 Parsel üzerine "Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri İnşaatlarının Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı Usulü ile Yapılması İşi"  ihalesinde teklifimiz uygun bulunmuş olup, sözleşmenin imzalanması için ortaklığımız davet edilmiştir. İhale bilgileri aşağıda olup, sözleşmeye ve proje detaylarına ilişkin gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır. " ifadesine yer verildi. 

Firma Bilgisi: Kiptaş