Kiler GYO'dan 3 Yeni Proje

Referans markalı projeleri ile yola devam eden Kiler GYO'dan 3 yeni proje geliyor

Kiler GYO'dan 3 Yeni Proje

Referans markalı projeleri ile yola devam eden Kiler GYO'dan 3 yeni proje geliyor. 

4-8 Kasım tarihleri arasında CNR Expo'da düzenlenen Emlak Fuarı'na katılan Kiler GYO standında yeni projeler tanıtıldı. Kiler GYO, Referans Güneşli'den sonra Referans Kartal Kordonboyu, Referans Kartal Towers ve Referans Bahçeşehir projelerini hayata geçirecek. 

Kartal'da hayata geçirilecek olan Referans Kartal Towers projesi 2 blok ve 451 konuttan oluşacak. Projede 1+1'den 5+1'e farklı konut tipleri yer alacak. Aralık 2015'te satışa sunulması planlanan Referans Kartal Towers projesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, güvenlik, otopark, sauna, yürüyüş parkuru ve fitness merkezi yer alacak. Proje Kiler GYO ve İlbank ortaklığı ile yükselecek. 

Bir diğer proje olan Referans Kartal Kordonboyu ise 94 daire ve 11 ticari üniteden oluşacak. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri yer alacak. Adalar manzarasına hakim olacak projenin Ocak 2016'da satışa çıkarılması planlanıyor. Referans Kartal Kordonboyu projesinde spor alanları, özel otopark, güvenlik ve teras yer alacak. 

Bahçeşehir'in merkezinde hayata geçirilecek olan Referans Bahçeşehir projesi ise 2016 yılında satışa çıkacak. Projede 532 adet daire ve 36 adet ticari ünite yer alıyor. 26 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek olan projede 1+1'den 5+1'e kadar konut seçenekleri olacak. 

Referans Güneşli'de ise dairelerin yüzde 65'i sahiplerini buldu. Projede toplam 161 daire ve 32 mağaza yer alıyor. Referans Güneşli satılık daire büyüklükleri ise 57 ila 196 metrekare arasında değişiyor. Projede fiyatlar ise 273 Bin TL'den başlıyor. 

Kiler'in bir diğer projesi olan Referans Bakırköy projesinde ise teslime hazır, ofis ve ev seçenekleri yer alıyor. 45 metrekare ile 226 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip dairelerin yer aldığı Referans Bakırköy'de 157 daire, 97 home-ofis, 73 cadde mağazası yer alıyor.  

Firma Bilgisi: Kiler Gyo