Kilia Konakları basın toplantısı ne zaman?

Kilia Konakları basın lansmanı 3 gün sürecek olup, 23 Mayıs Cuma günü başlayacak

Kilia Konakları basın toplantısı ne zaman?

15 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Ekşioğlu Group’un 3. jenerasyonu İmdat Ekşi tarafından 1997 yılında kurulan Ekşioğlu Group İmsa İnşaat Şile’nin ilk markalı konut projesi Kilia Konakları’nı ve Şile’nin ilk AVM’si Kilia Park AVM’yi hayata geçiriyor.

Karadeniz sahil yolunun, 3. köprüye bağlantı yollarının Şile’den geçmesi, Kurtköy havalimanına yakın oluşu gibi faktörlerin değer kattığı Kilia Konakları, 100 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçiyor. Şile’de sosyal yaşamı değiştirecek Kilia Konakları, 104 tripleks konaktan oluşuyor. 83.000 metrekarelik bir inşaat alanı üzerinde yükselen projenin 20.000 metrekaresini oluşturan ve içerisinde 80 mağaza, sinema ve bowling salonları bulunan Kilia Park AVM’nin teslim tarihi ise Haziran 2015 olarak belirlendi.

Kilia Konakları basın toplantısı 3 gün sürecek olup, Kilia Konakları basın toplantısı 23 Mayıs Cuma günü başlayacak ve 25 Mayıs Pazar günü son bulacaktır. Kilia Konakları basın toplantısında proje ile ilgili olarak Ekşioğlu Group İmsa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İmdat Ekşi konuşacak.