Kilia Konakları fiyatları ne zaman açıklanacak?

Şile Kilia Konakları fiyatları 24 Mayıs itibari ile açıklanması bekleniyor

Kilia Konakları fiyatları ne zaman açıklanacak?

23 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Şile Kilia Konakları 100 milyon dolar yatırım bedeli ile Ekşioğlu Group tarafından inşa ediliyor. Kilia Şile Konakları toplam 104 adet tripleks villadan oluşuyor. 83 bin metrekare alan üzerinde yer alan Ekşioğlu Kilia Konakları’nda ayrıca 80 adet mağaza bulunuyor. Kilia Park AVM’yi de bünyesinde barındıran Şile Kilia Konakları teslim tarihi olarak 2015 Haziran ayı veriliyor. 

Kilia Konakları satılık villa sahiplerine açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, cafe-bar, tenis kortu, basketbol-voleybol sahaları, bisklet-yürüyüş yolları, piknik alanları, kameriye, çocuk oyun alanları gibi imkanları sunuyor. Şile Kilia Konakları satılık daire büyüklükleri ise brüt 300 metrekare ile 500 metrekare arasında değişiyor.
Ekşioğlu Kilia Konakları fiyatları 24 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan Kilia Konakları basın toplantısında açıklanacak olup, Kilia Konakları ödeme planı kapsamında da detaylar anlatılacak.Kilia Konakları özellikleri

Sarı Çınar Konakları
350 m2 brüt kullanım alanına sahip olan B TİPİ Konaklar, size ve ailenize geniş bir hayat alanı sağlar. 5 yatak odası, 2 adet banyosu ve kış bahçesi, salon, oturma odaları ve geniş terasıyla doğayla iç içe bir yaşam sağlar.

Mavi Kale Konakları
500 m2 brüt kullanım alanına sahip olup kendine ait kapalı garajı, kapalı yüzme havuzu ve saunasıyla size yeryüzünde, hayallerinizdeki konutu sağlıyor. 6 yatak odası ve her odanın kendine ait banyosuyla konforun sınırlarında yaşayacaksınız. Ayrıca farklı amaçlarla kullanabilecek 2 adet kış bahçesi de bu projenin diğer farklarındandır.

Yeşil Mercan Konakları
Brüt 300 m2 kullanım alanına sahip olup, ikiz konut planı metre karesine sahiptir. Kış bahçesi ve geniş terasıyla, rahatlığı-komforu bir alışkanlık haline getirmek için planlanmıştır. Her konut üç yatak odası, iki banyo, salon ve oturma odasına sahiptir.

Şile Kilia Konakları nerede?
Karadeniz sahil yolunun, 3. köprüye bağlantı yollarının Şile’den geçmesi ve Kurtköy havalimanına yakınlığıyla cazip bir merkez haline gelen Şile'de yer alan Kilia Konakları Çavuş Mahallesi’nde yer alıyor.

Şile Kilia Konakları iletişim bilgileri
Tel: 0.216 712 16 47
Faks: 0.216 710 26 97
E-Mail: kilia@kilia.com.tr