Kilia Konakları'nda temeller atıldı

Eksioğlu Group İMSA İnşaat tarafından Şile'de hayata geçirilen Kilia Konakları projesinde 25 konağın temelleri atıldı

Kilia Konakları'nda temeller atıldı

Eksioğlu Group İMSA İnşaat tarafından Şile'de hayata geçirilen Kilia Konakları projesinde 25 konağın temellerinin atıldığını söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı İmdat Ekşi, 11 konak inşaatının ise kabasının bittiğini belirtti. Limana 600 metre uzaklıkta bulunan projede 104 adet tripleks konak bulunuyor. 

650 bin dolardan başlayan fiyatlar
83 bin metrekarelik bir inşaat alanı üzerinde yükselen Kilia Konakları’nda A, B ve C olmak üzere 3 ayrı tipte tripleks konak bulunuyor.  Kilia Konakları’nda A tipi ikiz villaların brüt metrekaresi 300 metrekareden olmak üzere 80 adet, B tipi müstakil villadan brüt metrekaresi 350 metrekareden olmak üzere 14 adet ve C tipi müstakil villadan brüt metrekaresi 500 metrekareden olmak üzere 10 adet villa bulunuyor.

Sosyal imkanlar
4 adet yarı olimpik, 2 adet açık ve kapalı olimpik yüzme havuzu, havuzların altına gizlenmiş otoparklar, Kilia Park AVM, sosyal tesisler, kreş, rekreasyon alanları ve çeşitli spor sahalarının planlandığı projenin yüzde 70’i ise yeşil alan olarak ayrıldı. Konaklarda kesintisiz enerji için merkezi jeneratör, şebeke içme suyu, doğalgaz, özel güvenlik sistemi ve akıllı ev sistemleri bulunuyor. Kilia Konakları’nın lansmana özel satış fiyatları ise 650 bin Dolar’dan başlıyor. A tipi konakların satış fiyatı 650 bin Dolar’dan, B tipi konakların satış fiyatı 850.000 Dolar’dan ve C tipi konakların satış fiyatı 2 milyon Dolar’dan başlarken, 2 etapta teslim edilecek konakların ilk etabı 24 ay, ikinci etabı ise 36 ay içerisinde teslim edilecek.