Kilia Şile Konakları teslim tarihi!

İstanbul’un şirin ilçesi Şile mevkiinde konumlanan Kilia Şile Konakları projesi, gayrimenkul yatırımcıları tarafından ilgi görmeye devam ediyor

Kilia Şile Konakları teslim tarihi!

İstanbul'un şirin ilçesi Şile mevkiinde konumlanan Kilia Şile Konakları projesi, gayrimenkul yatırımcıları tarafından ilgi görmeye devam ediyor. Çavuş Mahallesi Bayrak Caddesi Şile'de satış işlemleri devam eden villaların teslimatı ise 2016 Nisan ayında gerçekleşecektir. Proje konsept olarak villa tipi konutları seçmiştir. Yeşil doğa, mavi denizin şiirsel hoşluğu, geniş sosyal imkanları ile huzur ve mutluluğun barındığı bir villa yaşam kenti sunulmaktadır. Projede yer alan toplam villa sayısı ise 104'tür. Arsa alanı toplam 83.000 metre karedir. Konut tipleri ise 5+2 ve 6+1 özelliğinde olup, metre kare olarak kapsadığı alan 300-500 m2 arasındadır.

Kilia Şile Konakları teslim tarihi
Teslimat ise 2016 yılının Nisan ayında olacaktır. Ancak projedeki tüm villaların tamamının teslimi 2017 yılını bulabilir. Henüz 4'te 1'lik satış sağlanmış olup gayrimenkul yatırımı açısından da Şile'nin güzelliğinin etkisiyle de iyi bir getiri sağlaması tahmin edilmektedir.

Kilia Şile Konakları'nın özellikleri
Projenin yapımcı firması birçok başarılı projeye imza atan İM-SA İnşaattır. 104 villadan oluşan Kilia Şile Konakları projesi, sosyal imkanlar açısından da önemli ayrıntılara sahiptir. Örneğin 1500 kişi amfi tiyatro kapasitesi ise diğer birçok projeden ayıran sanatsal içerikli bir detaydır. Projede açık ve kapalı otoparktan yüzme havuzu ve spor tesislerine kadar birçok sosyal imkan bulunmaktadır.

Kilia Şile Konakları adres ve iletişim bilgileri
Çavuş Mh. Bayrak Cd. No:6
Şile – İSTANBUL
Tel: 0.216 712 16 47

 

Proje Bilgisi: Kilia Şile Konakları