Kılıçoğlu'ndan doğru strateji, güçlü bayilik stratejisi

Kiremit ve çatı teknolojileri alanında Türkiye'nin en önemli firmalarından biri olan Kılıçoğlu, 250 bayisini buluşturduğu Antalya Rui Belek Hotel toplantısında "doğru strateji" ve güçlü bayiliği ön plana çıkaran yol haritasını belirledi

Kılıçoğlu'ndan doğru strateji, güçlü bayilik stratejisi

Kiremit ve çatı teknolojileri alanında faaliyet gösteren Kılıçoğlu, geçtiğimiz günlerde 250 bayisini Antalyo Rui Belek Hotel'e ağırladı. Kılıçoğlu Yapı Malzemeleri Grup Başkanı Barış Y. Özaydemir ve Kılıçoğlu Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Yardımcısı Ali Osman Özaydemir'in de katıldığı toplantıda şirketin 2016 yılı hedefleri ve kurumsal stratejisi yanında yol haritası da bayilerle paylaşıldı.

Kılıçoğlu yol haritasını belirledi
Sunumunda 2015 yılını ve sektördeki gelişmeleri değerlendiren Ali OSman Özaydemir, yangın yönetmeliğine uygun olmayan malzeme ve çatılara dikkat çekerek, standart dışı, hafif ve niteliksiz malzeme kullanımının çatı yangınlarına ve olası diğer tehlikelere meydan verdiğini söyledi. 

Dünya çapında kaliteli ürün geliştirmek ve üretmek kadar Kılıçoğlu ürünlerinin tüketicilere sağladığı yararlar hakkında doğru tanıtım yapmak ve sağlıklı iletişim kurmanın önemine de değinilen toplantılarda, Sinan Ergin tarafından Kılıçoğlu bayilerine "7 Saniyede Etkileme, 7 Dakikada Evet Dedirtme Sanatı " konulu pazarlama eğitimi verildi.

250 bayisinin katılımıyla geleneksel hale gelen Kılıçoğlu Bayi Buluşmalarında ayrıca, katılımcılar ve aileleri tekne turlarına katılarak Antalya koylarını ziyaret etme firsatı buldular.