Kilis Deluxe satışa çıktı

Altın Nesil A.Ş. tarafından Kilis’ in merkezinde inşa edilen ilk ve tek markalı konut projesi Kilis Deluxe satışa çıktı.

Kilis Deluxe satışa çıktı

25.12.2013 / Posta Gazetesi 

Altın Nesil A.Ş. tarafından Kilis’ in merkezinde inşa edilen ilk ve tek markalı konut projesi Kilis Deluxe satışa çıktı. Proje geliştirme ve pazarlama organizasyonunun Buvan Yatırım tarafından yapıldığı Kilis Deluxe, farklı tiplerde 2+1, 3+1, 4+1 olmak üzere toplamda 260 daireden oluşuyor.

Lansmana özel indirim

36 Ay 0 faiz imkanı sunan Kilis Deluxe, lansmana özel  yüzde 8 indirim fırsatının yanı sıra kişiye özel uygun ödeme seçenekleri sunuyor. Kilis Deluxe’te, 5 bin 200 metrekarelik alışveriş merkezi, kiralanabilir 21 dükkan ve 1000 metrekarelik hipermarket alanı da bulunuyor.

Yüzde 75’i yeşil alan

Kilis Delux’un sosyal tesislerinde bay ve bayanlara ayrı ayrı kapalı yüzme havuzları, saunalar, spor ve spa salonları yer alıyor. Ayrıca çocuklar için 2 adet kapalı yüzme havuzu, oyun odaları ve parklar, gençler için de bilardo salonu, masa tenisi ve cep sineması, voleybol, mini futbol ve tenis kortu, çok amaçlı toplantı ve etkinlik alanı bulunuyor.  

Projenin yüzde 75 ‘ ini kapsayan 9 bin metrekare yeşil alanda ise kafeterya, yürüyüş, koşu, bisiklet parkuru,  süs havuzları, kamelya alanları hizmete sunuluyor. 

Proje Bilgisi: Kilis Deluxe