Kilit pazarları Cemat Fuarı’nda bir araya gelecek

İntralojistik endüstrisi ile şirketlerin global pazar ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılayan, kilit pazarlarda önde gelen ticaret platformu CEMAT Fuarı’nda tek çatıda toplanacak

Kilit pazarları Cemat Fuarı’nda bir araya gelecek

24 Şubat 2014 / emlakwebtv
İntralojistik endüstrisi ile şirketlerin global pazar ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılayan, kilit pazarlarda önde gelen ticaret platformu CEMAT Fuarı’nda tek çatıda toplanacak. Dünyanın en büyük ve önemli intralojistik ticari fuarı 140 bin metrekarelik alanda 1100’ü aşkın katılımcı son teknolojilerini sunacak. Taşıma&Kaldırma, Depolama&Yükleme, Toplama&Paketleme, Lojistik IT ve Yönetim&Hizmet gruplarına ayrılacak fuarda oluşturulacak özel sergi alanında ilk defa tüm lojistik zinciri bir arada sunulacak. Fuar öncesi Hannover FairsTurkey Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Alexander Kühnel‘in moderatörlüğünde Deutsche Messe AG Kıdemli Başkan Yardımcısı Wolfgang Pech konuşmacı olarak katılacak.

Fuar artık 2 yılda bir düzenlenecek
Fabrika içi depolama, taşıma, raf sistemleri ve enerjinin fabrika içi dağıtımı konusunda dünyanın en önemli fuarı olan CEMAT’a Türk yatırımcılar da yoğun katılım gösteriyor. Sektörün talepleri doğrultusunda 3 yılda bir yapılan fuar artık 2 yılda bir düzenlenecek.