Kiptaş Çatalca Konutları başvuru şartları

Kiptaş'ın Çatalca'da hayata geçirdiği Kiptaş Çatalca Konutları başvuru şartları kapsamında sadece T.C. vatandaşları başvuruda bulunabiliyor

Kiptaş Çatalca Konutları başvuru şartları

Kiptaş'ın Çatalca'da hayata geçirdiği Kiptaş Çatalca Konutları başvuru şartları kapsamında sadece T.C. vatandaşları başvuruda bulunabiliyor. 6 katlı 180 adet bloktan meydana gelen Kiptaş Çatalca Konutları'nda dairelerin tamamı 2+1 tipinde. 300 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Kiptaş Çatalca Konutları projesinde toplam 2 bin 138 adet daire bulunuyor. 

Ocak 2018'da teslim edilmesi planlanan Kiptaş Çatalca projesi 4 Ocak tarihinde satışa sunuldu. Projeye kısa süre içerisinde binlerce başvuru yapıldı. Konutların inşaası tamamlanma aşamasında iken hak sahibine isabet edecek konutlar projede bulunan konutların arasında Noter huzurunda gerçekleşecek kura ile belirlenecek. 

Kiptaş Çatalca Konutları başvuru şartları

Kiptaş Çatalca Konutları başvuru şartları
- Sadece T.C. vatandaşları başvuruda bulunabilir. 
- Konut sahibi olmak isteyenlerin başka bir evinin bulunmaması gerekiyor. 
- Alıcının konutları ikamet amacı ile satın aldığını, teslime müteakit konuta taşınacağını ve resmi ikamet adresini Kiptaş Çatalca Konutları'na taşıyacağını taahhüt etmesi gerekiyor.
- Kişi adına en fazla bir talep yapılacaktır.  
- Konut fiyatlarına KDV dahildir. 
- Konut satışları daire sayısı kadar yapılacaktır. 

Kiptaş Çatalca Konutları sosyal donatıları içerisinde; açık otopark, okul ve merkezi uydu sistemi. Projenin dairelerinde ise balkon, kombi ve intercom sistemi bulunuyor. Kiptaş Çatalca Konutları kapsamında 2 adet cami, 34 derslikli okul ve ticari alanlar yer alıyor. 

Kiptaş Çatalca Konutları'nda daire fiyatları ise 139 bin 750 TL olarak belirlendi. Projede sözleşmeden önce ödenecek peşinat 20 bin TL olarak belirlendi. 2 farklı ödeme seçeneği sunulan Kiptaş Çatalca Evleri projesi detaylarını Alo 153 numaralı hattan öğrenebilirsiniz. 

Firma Bilgisi: Kiptaş
Proje Bilgisi: kiptaş çatalca