Kiptaş Çatalca Konutları fiyatları 139 bin 750 TL!

Kiptaş'ın İstanbul Çatalca'da inşa ettiği Kiptaş Çatalca Konutları fiyatları 139 bin 750 TL olarak belirlendi

Kiptaş Çatalca Konutları fiyatları 139 bin 750 TL!

Kiptaş'ın İstanbul Çatalca'da inşa ettiği Kiptaş Çatalca Konutları fiyatları 139 bin 750 TL olarak belirlendi. 300 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Kiptaş Çatalca Konutları projesinde toplam 2 bin 138 adet konut bulunuyor. 2+1 daire tiplerinden meydana gelen projede daire alanları 83 ila 85 metrekare arasında değişiyor. 

Sadece evi olmayanlara özel proje olarak inşa edilen Kiptaş Çatalca projesi başvuruları sadece T.C. vatandaşları yapabiliyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlerin evlerinin bulunmaması gerekiyor. Bunların dışında alıcının konutları ikamet amacı ile satın alındığını, teslime müteakip konuta taşınacağını, resmi ikametgah adresinin Kiptaş Çatalca Konutları'na taşıyacağını taahhüt etmesi gerekiyor.

Kiptaş Çatalca Konutları fiyatları 139 bin 750 TL!

Projede konutların inşaası tamamlanma safhasında hak sahibine düşecek konutlar projede bulunan konutların tamamı arasında Noter huzurunda yapılacak kura ile belirlenecek. Kiptaş Çatalca Konutları'nda daire fiyatları 139 bin 750 TL olarak veriliyor. Projede daire sahibi olmak isteyenlere iki farklı ödeme seçeneği sunuluyor. 

Kiptaş Çatalca Konutları fiyatları 139 bin 750 TL!

Tamamı 6 katlı 180 bloktan oluşan projede dairelerin tamamı 2 oda 1 salon tipinde. Ayrıca proje kapsamında 2 camii ve 34 derslikli okul ve ticari alanlar yer alıyor. Açık otopark, merkezi uydu sistemi ve okul gibi özelliklerin bulunduğu Kiptaş Çatalca Konutları projesinde dairelerde balkon, kombi ve intercom sistemi bulunuyor. Kiptaş Çatalca Evleri teslimlerinin ise Ocak 2018'de yapılması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Kiptaş
Proje Bilgisi: Kiptaş Çatalca Konutları