Kiptaş Evleri!

Kiptaş Evleri projeleri uygun fiyatları ve ödeme seçenekleri ile inşa edilmeye devam ediyor

Kiptaş Evleri!

Kiptaş Evleri projeleri uygun fiyatları ve ödeme seçenekleri ile inşa edilmeye devam ediyor. 

5. Levent Projesi
Kiptaş evlerinden olan 5. Levent projesi, Torunlar GYO imzası taşıyor. 4 bin adet daireden oluşan 5. Levent satılık daire alanları 50 metrekareden başlıyor. Proje 515 bin 977 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. 

Vaditepe Göl Evleri
Kiptaş ve Binres İnşaat tarafından hayata geçirilen Vaditepe Göl Evleri satılık daire büyüklükleri 69 metrekareden başlıyor. Projede toplam 357 adet daire yer alıyor. Vaditepe Göl Evleri 86 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 

Vaditepe Bahçeşehir
1+1'den 4+1'e kadar farklı konut tiplerinin yer aldığı Vaditepe Bahçeşehir projesinde dairelerin yanı sıra 52 adet ticari ünite bulunuyor. Projede daire büyüklükleri 69 metrekare ile 234 metrekare arasında değişiyor. Kiptaş evleri projelerinden biri olan Vaditepe Bahçeşehir konumu ile dikkat çekiyor. 

Viaport Venezia
Kiptaş'ın eski genel müdürlük arsası üzerinde yükselen Viaport Venezia projesinde toplam 1950 adet daire yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana gelen Kiptaş evleri Viaport Venezia satılık daire büyüklükleri 58 ila 383 metrekare arasında değişiyor. 

The İstanbul Residence
19 katlı 2 blok ve 351 rezidans, 11 ticari üniteden meydana gelen The İstanbul Resdience projesinde daire alanları 41 metrekareden başlıyor. The İstanbul Residence fiyatları ise 165 bin lira ile 831 bin lira arasında değişiyor. 

The İstanbul Veliefendi
YDA Grup ve Kuruluş İnşaat imzası taşıyan Kiptaş evleri The İstanbul Veliefendi projesi 351 adet rezidans ve 11 adet ticari birimden meydana gekiyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar bahçeli ve dubleks daireler yer alıyor. 

Nish Adalar
200 adet dairenin yer aldığı Nish Adalar projesi Maltepe Zümrütevler'de yükseliyor. Özyazıcı İnşaat tarafından hayata geçirilen projede daire alanları 83 metrekareden başlıyor. 

Fuaye Süreyyapaşa
Proje, Yılmaz İnşaat imzası taşıyor. Maltepe'de yükselen kiptaş evleri Fuaye Süreyyapaşa projesi 106 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Projede kapalı otopark, sebze bahçeleri ve mutfak atölyeleri yer alıyor.