Kiptaş ihalesinde sözleşme imzalandı

Kiler A.Ş. ve Biskon A.Ş.ortaklığı, Bahçeşehir'de Kiptaş A.Ş. tarafından düzenlenen ihalede, taraflar arasında "Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" sözleşmesinin imzalandığını açıkladı

Kiptaş ihalesinde sözleşme imzalandı

Kiptaş İstanbul Konut İmar Plan Tur. Ulaşım San. ve Tic. A.Ş.tarafından İstanbu Başakşehir İlçesi Bahçeşehir Merkez Evleri İnşaatlarının Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İle Yapılması İşi" ihalesi'nde sözleşme imzalandı.

Kiler GYO'dan KAP'a açıklama
Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada Başakşehir İlçesi, Bahçeşehir (Hoşdere) Mahallesinde yer alan 25.920,50 m2 büyüklüğündeki 558 Ada, 8 Parsel üzerindeki araziye ilişkin ihalenin sözleşmesi, Kiler GYO A.Ş ve Biskon Yapı A.Ş. ortaklığı ile Kiptaş arasında imzalandı.

KAP'a yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri İnşaatlarının Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı Usulü ile Yapılması İşi" ihalesi ile ilgili olarak, gayrimenkul üzerinde gerçekleştirilecek olan proje kapsamında Kiler GYO A.Ş - Biskon Yapı A.Ş. Bahçeşehir Projesi Ortak Girişimi ile Kiptaş İstanbul Konut İmar Plan Tur. Ulaşım San. ve Tic. A.Ş. arasında "Arsa Satışı Karşılığı Gelir (Hasılat) Paylaşımı İşi" sözleşmesi imzalanmıştır. Kiler GYO A.Ş - Biskon Yapı A.Ş. Bahçeşehir Projesi Ortak Girişimi tarafından gerçekleştirilecek olan konut ve ticari alanlardan oluşacak projenin geliştirme ve tasarım süreçleri çalışmalarına başlanmış olup proje detayları netleştikçe kamuoyu ile paylaşılacaktır. "

Firma Bilgisi: Kiptaş