Kiptaş konut projelerinde son durum nedir?

Kiptaş konut projeleri inşa edilmeye hızla devam ediyor. İşte Kiptaş konut projeleri

Kiptaş konut projelerinde son durum nedir?

1987 yılında İmar Weidleplan ismiyle kurulan KİPTAŞ, 1994 Yerel seçimlerini takiben KİPTAŞ İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve ticaret A.Ş. adını aldı. Şehir planı, çevre planı, imar planı ve mimari projeler geliştirme amacı güden KİPTAŞ konut projeleri üretmeye devam ediyor.

KİPTAŞ konut projeleri

Vaditepe Bahçeşehir
1.Vaditepe Bahçeşehir
1+1’den 5+1’e kadar konut tiplerinin bulunduğu Kiptaş Vadi Evleri 284 bin dönüm arazi üzerinde konumlandırılıyor. Kiptaş Vadi Evleri toplam 4 bin konuttan oluşuyor. Kiptaş Vadi Evleri özellikleri arasında da kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, fitness center,bar, dinlenme terasları, çocuk oyun alanları ve geniş yeşil alan yer alıyor.

Viaport Venezia

2.Viaport Venezia
Viaport Venezia Dome Mimarlık tarafından tasarlanıyor ve 60 bin metrekare üzerine kurulu Venedik Saraylarını bünyesinde barındırıyor. Viaport Venezia’da toplam 2 bin 200 konut yer alıyor. Viaport Venezia daire büyüklükleri de 64 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiyor. Viaport Venezia satış ofisinden alınan bilgiye göre Viaport Venezia konut sahiplerine egzersiz stüdyoları, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar odası, fitness merkezi, yürüyüş parkurları, dinlenme odaları, pilates, restoranlar ve kafeler gibi imkanlar sunabiliyor. Venedik sokaklarından esinlenerek inşa edilen Viaport Venezia içerisinde açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi tüm sosyal olanaklar konut alıcılarına sunuluyor. Viaport Venezia’da konut sahipleri proje içerisinde yer alan su kanallarında gondollar eşliğinde gezebiliyor.

The İstanbul Residence

3.The İstanbul Residence
YDA Group ve Kuruluş İnşaat İş Ortaklığıyla inşasına devam edilen The Istanbul Residence, estetik mimarisi, lüks detayları ve konforlu rezidans hizmetleriyle dikkat çekiyor. Veliefendi’de yükselen proje, 8 bin metrekare arsa üzerinde, 351 rezidans daire ve çeşitli alanlarda hizmet verecek 11 ticari üniteden oluşuyor.

1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin yer aldığı The Istanbul Residence’ta, kat bahçeli 1+1 ve 2+1 daire tipleri de sunuluyor. Yatay mimarinin tercih edildiği projede lüks detayların yanı sıra ayrıcalıklı rezidans hizmetleri de sunuluyor. The Istanbul Residence’ta reception, concierge, lounge, bellboy, kuaför, kuru temizleme, vale parking hizmetleri ve oda servisi, gibi imkanlar bulunuyor.

The İstanbul Veliefendi

4.The İstanbul Veliefendi
The İstanbul Veliefendi projesi YDA Grup ve Kuruluş İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 351 adet rezidans dairenin bulunduğu The İstanbul Veliefendi’de ayrıca 11 adet ticari birim bulunuyor. The İstanbul Veliefendi projesi kapsamında 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, bahçeli ve dubleks daireler yer alıyor. The İstanbul Veliefendi satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı ve hizmet sunuyor. The İstanbul Veliefendi Rezidans'ta lounge, bellboy, kuaför, vale parking hizmetleri, reception, concierge, kapanabilir kapalı yüzme havuzları, kuru temizleme ve fitness center yer alıyor. 

Nish Adalar

5.Nish Adalar
Nish Adalar Maltepe’de Özyazıcı İnşaat tarafından inşa ediliyor. 202 bin 500 metrekare alan üzerinde yer alan Nish Adalar projesinde toplam 2 bin 300 adet daire bulunuyor. Nish Adalar satılık daire büyüklükleri de 83.42 metrekare ile 208.702 metrekare arasında değişiyor. 9 farklı tipte dairenin yer aldığı Nish Adalar sosyal donatı imkanlarıyla da dikkat çekiyor. Maltepe Zümrütevler’de yer alan Nish Adalar özellikleri arasında 4 adet açık yüzme havuzu, 1 adet kapalı yüzme havuzu, Welness Merkezi, tenis kortları, voleybol ve basketbol sahası, özel peyzaj alanları, süs havuzları, açık ve kapalı otopark ayrıca market bulunuyor.

Fuaye Süreyyapaşa

6.Fuaye Süreyyapaşa
Fuaye Süreyyapaşa projesi Yılmaz İnşaat tarafından Maltepe’de hayata geçiriliyor. 1+1 ve 3+1 dairelerin satışı devam ediyor. Fuaye Süreyyapaşa projesi 106 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Fuaye Süreyyapaşa teslimleri hemen gerçekleşmekte olup, dairelerin birçoğu deniz manzaralı şekilde tasarlanıyor. Maltepe Fuaye Süreyyapaşa projesi kapsamında konut alıcılarına; yüzme havuzu, spor alanları, fitness center, sauna, çocuk oyun alanları gibi imkanlar sunuluyor. Fuaye Süreyyapaşa ödeme planı kapsamında banka kredisi kullanılıyor. 

Finanskent

7.Finanskent
Kalyon İnşaat, Kiptaş ve İBB ortaklığında hayata geçirilen Finanskent Konutları projesinde son dairelerin satışları devam ediyor. Projede satışı devam eden 182 metrekarelik 3+1 dairelerin peşin fiyatı 700 bin lira olarak belirlendi. Konut teslimlerinin hemen gerçekleştirildiği Finanskent Konutları projesi geniş yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor. İçerisinde 10 farklı konut seçeneğinin yer aldığı Finanskent projesi 900 daireden meydana geliyor.

Kiptaş iletişim bilgileri
Adres: Seyitnizam mah. Gümüşsuyu Davutpaşa cad. no:17/1 34015 Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 0 212 414 98 98
Faks: 0 212 510 58 88
E-posta: info@kiptas.com.tr

Firma Bilgisi: Kiptaş