Kiptaş Maltepe Evla Konutları satışta!

Süreyyapaşa Ormanı’na komşu konumda olan Kiptaş Maltepe Evla Konutları’nın satışlarına start verildi…

Kiptaş Maltepe Evla Konutları satışta!

Kiptaş güvencesiyle Föy İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nın Maltepe Zümrütevler Mahallesi’nde hayata geçirilen Maltepe Evla’nın satışları başladı. Butik konsept ile tasarlanan proje, Adalar ve Marmara Denizi manzarasına hakim olmasıyla dikkat çekiyor. 

Aile yaşantısı ön planda tutularak inşa edilen Maltepe Evla Konutları, 5 blok halinde yükseliyor. 5 farklı tipte toplam 180 adet daireden meydana gelen projede dairelerin büyüklüğü 111 metrekareden başlıyor, maksimum 192 metrekareye kadar çıkıyor.

Süreyyapaşa Ormanı’na ve 63 bin metrekarelik yeşil alana komşu olması sebebiyle doğa ile iç içe bir yaşam alanı sunan Kiptaş Maltepe Evla Konutları’nın 5 bin metrekarelik bölümü peyzaj alanına ayrılıyor. Proje, toplam 12 bin 300 metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerine kuruluyor.

Sahil yoluna 5 dakikalık uzaklıkta bulunan Föy İnşaat Maltepe Evla Konutları; E-5 karayoluna 5 dakika, Bağdat Caddesi’ne 10 dakika, Tem otoyoluna 10 dakika ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise yaklaşık 20 dakikalık mesafede hayat buluyor.

Kiptaş Maltepe Evla Konutları’nın ev sahiplerine sunduğu sosyal donatıları içerisinde; çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, çok amaçlı spor sahası, spor salonu, kapalı yüzme havuzu, doğalgaz - yangın alarm ve söndürme sistemleri, yemyeşil koru alanı, panoramik deniz manzarası, 7/24 güvenlik hizmeti, açık otopark alanı ile kapalı otopark alanı mevcut.

 

Firma Bilgisi: Kiptaş - Föy İnşaat
Proje Bilgisi: Kiptaş Maltepe Evla Konutları