KİPTAŞ’tan 4 bin konut daha

KİPTAŞ’ın Bahçeşehir’de inşasına başladığı 4 bin konutluk “Vaditepe Bahçeşehir” projesi tanıtıldı. Teslimlerin 24 ay sonra yapılacağı projede fiyatlar 250 bin 400 TL’den başlıyor.

KİPTAŞ’tan 4 bin konut daha

24.10.2013 / Posta Gazetesi

KİPTAŞ,  Bahçeşehir’de 4.000 konutluk dev projesini tanıttı. “Vaditepe” markasıyla lanse edilen projede az katlı ve yüksek katlı bloklar yer alıyor. Son 15 yıl içinde planlı bir şekilde uydu kent olarak gelişen Bahçeşehir’de konumlandırılan Vaditepe’de, 1+1’den 5+2’ye kadar çeşitli tiplerde daireler bulunuyor.

284 dönüm arsa üzerinde yükselen Vaditepe, peyzaj alanları, yürüyüş yollarıyla öne çıkarken, projenin önünde yer alan Bahçeşehir parkı da projeye ayrı değer katıyor. Projede 25 bin metrekarelik ticari alanın yanı sıra; kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, fitness center, sauna, Türk hamamı, vitamin bar, dinlenme terasları, çocuk oyun alanları ve geniş yeşil alanlar yer alıyor.

Teslimler 24 ay sonra

Teslimlerin 24 ay sonra yapılacağı projede, inşa çalışmaları hızla başladı. TEM Otoyolu’na 1 km mesafede konumlandırılan Vaditepe’de fiyatlar  250 bin 400 TL’den (2+1)  başlıyor.

18 yılda 63 bin konutun teslimini tamamlayan KİPTAŞ’ın; Başakşehir, The İstanbul Veliefendi, Nish Adalar, Fuaye Süreyyapaşa, Sular Vadisi, Yeşil Vadi Konakları, Finanskent, Maltepe Konutları, Metrokent gibi bir çok markalı konut projesinde imzası bulunuyor.

Firma Bilgisi: Kiptaş