Kiptaş The İstanbul Residence

Kiptaş'ın hayata geçirdiği The Istanbul Residence inşasına YDA Group ve Kuruluş İnşaat İş Ortaklığıyla devam ediliyor

Kiptaş The İstanbul Residence

Estetik mimarisi, lüks detayları ve konforlu rezidans hizmetleriyle dikkat çeken The İstanbul Residence 8 bin metrekare arsa üzerinde, 351 rezidans daire ve çeşitli alanlarda hizmet verecek 11 ticari üniteden oluşuyor.

1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin yer aldığı The Istanbul Residence'ta, kat bahçeli 1+1 ve 2+1 daire tipleri de sunuluyor. Yatay mimarinin tercih edildiği projede lüks detayların yanı sıra ayrıcalıklı rezidans hizmetleri de sunuluyor.

The İstanbul Residence sosyal imkanlar
Vale Parking, Concierge, Room Service, House Keeping, Shuttle, Oto Yıkama, Açılır Kapanır Yüzme Havuzu, Fitness Center & Sauna, Koşu ve Yürüyüş Parkurları, Oyun Sahaları, Çocuk Oyun Parkları, Kontrollü Posta ve Evrak Dağıtım Hizmeti, Cafe ve Lounge, 24 Saat Sekreterya, Kuru Temizleme Hizmeti, 24 Saat Güvenlik bulunuyor. The Istanbul Residence'sın bünyesindeki 11 mağazayla da, rezidans sakinleri tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek. 

Marmara Denizi manzarasına hakim konumuyla da dikkat çeken proje, tarihi İstanbul siluetine zarar vermemek için yüksek katlı bir mimari tercih edilmedi. 38 kata kadar ruhsat verilmesine rağmen The Istanbul Residence'ta, proje 19 kat olarak tasarlandı. Projenin mimarisi ise GAD Mimarlık – Gökhan Avcıoğlu imzasını taşıyor.

The İstanbul Residence nerede?
Metro, tramvay, deniz otobüsü, metrobüs, gibi toplu taşıma araçlarına olan yakınlığının yanı sıra Bakırköy ve Sahil Yolu'na 1 km, Merter'e 2 km, Topkapı'ya 4 km, Atatürk Havalimanı'na ise 8 km mesafedeki konumuyla öne çıkan The Istanbul Residence şehir içi ulaşımda da lokasyonuyla avantaj sağlıyor.

Kiptaş The İstanbul Residence iletişim bilgileri
The İstanbul Residence
Telefon : +90 212 558 13 13
Web Sitesi : www.theistanbulveliefendi.com

 

Firma Bilgisi: Kiptaş
Proje Bilgisi: The Istanbul Residence