Kiptaş The İstanbul Veliefendi Projesi

Kiptaş The İstanbul Veliefendi projesi YDA Grup ve Kuruluş İnşaat tarafından hayata geçiriliyor

Kiptaş The İstanbul Veliefendi Projesi

Kiptaş The İstanbul Veliefendi projesi YDA Grup ve Kuruluş İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Projede 351 adet rezidans dairenin bulunuyor. The İstanbul Veliefendi'de ayrıca 11 adet ticari birim bulunuyor. The İstanbul Veliefendi projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, bahçeli ve dubleks daireler yer alıyor.

Kiptaş The İstanbul Veliefendi sosyal imkanlar
Kiptaş The İstanbul Veliefendi projesi satılık daire sahiplerine birçok sosyal imkan sağlıyor. The İstanbul Veliefendi Rezidans'ta lounge, bellboy, kuaför, vale parking hizmetleri, reception, concierge,kapanabilir kapalı yüzme havuzları, kuru temizleme ve fitness center yer alıyor.

Kiptaş The İstanbul Veliefendi fiyatlar
The İstanbul Veliefendi'de 2+1 konut satışlarının tamamlanmış olup, yeni 110 daire satışa sunuldu. 188 metrekare 3+1'lerin fiyatları 1 milyon 200 bin TL ile 1 milyon 600 bin TL, 212 metrekare 4+1'lerin fiyatları ise 1 milyon 400 bin TL ile 1 milyon 800 bin TL arasında değişiyor.

Kiptaş The İstanbul Veliefendi nerede?
The İstanbul Veliefendi Bakırköy sahil yolu üzerinde konumlanıyor. The İstanbul Veliefendi; Merter 'e 2 kilometre, Bakırköy 'e 1 kilometre, Topkapı 'ya 4 kilometre, Atatürk Havalimanı 'na 8 kilometre ve sahil yoluna 1 kilometre uzaklıkta kalıyor. Ulaşım açısından rahat bir konumda yer alan proje deniz otobüsü, metrobüs, otobüs, tramvay ve metro gibi toplu taşıma araçlarına yakın bir konumda yer alıyor. E5 Otoyolu ve sahil yoluna olan yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Kiptaş The İstanbul Veliefendi iletişim bilgileri
Telefon: 0212 558 13 13
Web Adresi: www.theistanbulveliefendi.com

Firma Bilgisi: Kiptaş
Proje Bilgisi: The Istanbul Veliefendi