KİPTAŞ Vaditepe Bahçeşehir 302.125 TL

KİPTAŞ'ın Bahçeşehir’de hayata geçirdiği 4 bin konutluk proje Vaditepe Bahçeşehir’de fiyatlar 302.125 TL’den başlıyor

KİPTAŞ Vaditepe Bahçeşehir 302.125 TL

KİPTAŞ, en yeni projesi “Vaditepe Bahçeşehir inşa çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor. Vaditepe Bahçeşehir’de bloklar bir yıllık sürede yükselirken, projenin silueti tam anlamıyla ortaya çıkıyor. Az katlı ve yüksek katlı blokların yer aldığı Vaditepe Bahçeşehir’de, klasik mahalle yaşantısını yansıtan ve modern şehir hayatını taşıyan sokaklar bulunuyor. Son 15 yıl içinde planlı bir şekilde uydu kent olarak gelişen Bahçeşehir’de yer alan Vaditepe’de, 2+1’den 5+2’ye kadar çeşitli daire seçenekleri yer alıyor.

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir teslim tarihi
Geçtiğimiz yıl Ekim ayında yoğun bir ilgiyle satışa sunulan projede dairelerin büyük çoğunluğu sahiplerini bulurken, kalan son daireler de 302.125 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla alıcı buluyor. Bahçeşehir’in en değerli ve en büyük arazisi üzerinde yükselen Vaditepe Bahçeşehir, oturum amaçlı alım yapan tüketicilerin ilgisini çekerken, yerli ve yabancı yatırımcıların da yoğun talebiyle karşılıyor. Vaditepe Bahçeşehir’de teslimlerin 2015’in Eylül ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir  fiyatları
Fiyatların 302.125 TL’den başladığı Vaditepe Bahçeşehir’de  sosyal donatıları, geniş peyzaj alanları, proje çevresindeki kamu alanları ve kolay ulaşım imkanlarıyla dikkat çekiyor. çocuklu ailelerin öncelikli tercihi arasında  konumlanan Vaditepe Bahçeşehir’in örnek dairesi de ziyarete açılmış durumda.

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir ödeme planı
Vaditepe Bahçeşehir’de 48 aya kadar vade farksız ödeme imkânı sunuluyor. Ayrıca projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 25 peşinat, 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla, uygun faiz oranlarıyla konut kredisi kullanabiliyor.

Vaditepe Bahçeşehir nerede? 

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir nerede?
TEM Otoyolu’na 1 km mesafede konumlandırılan Vaditepe Bahçeşehir, konumu itibariyle de dikkat çekiyor. Proje, inşası devam eden, Avrupa’nın en büyük havalimanı kabul edilen 3. Havalimanı’na yakınlığıyla da ön plana çıkıyor. Ayrıca güzergahı netleşen Kanal İstanbul projesine de komşu bir noktada konumlanan Vaditepe İstanbul, bölgenin en dikkat çeken projeleri arasında yerini alıyor.

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir  iletişim:
Kiptaş Genel Merkez adres:
Seyitnizam Mah. Gümüşsuyu Davutpaşa Cad. no:17/1 Zeytinburnu İstanbul
Vaditepe Bahçeşehir telefon: 0212 414 98 98 / 0212 428 88 00

 

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir Görselleri

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir  
Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir  
Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir  
Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir  

 

 

Firma Bilgisi: Kiptaş
Proje Bilgisi: Vaditepe Bahçeşehir