Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir ne zaman teslim edilecek?

Kiptaş tarafından hayata geçirilen ve 2013 Ekim ayında satışa sunulan Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir ne zaman teslim edilecek?

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir ne zaman teslim edilecek?

Kiptaş tarafından hayata geçirilen ve 2013 Ekim ayında satışa sunulan Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir ne zaman teslim edilecek? Vaditepe Bahşehir projesinde az katlı ve yüksek katlı bloklar yer alıyor. Projede 2+1'den +2'ye kadar daire seçenekleri bulunuyor. Kiptaş'ın projesi olan Vaditepe'de 25 bin metrekare ticari alan için ayrılmış. 

Toplam 4 bin konuttan oluşan Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir, 284 dönüm arsa üzerinde konumlandırılıyor. Konut sahiplerine zengin sosyal imkanlar sunan Vaditepe projesinde, kapalı yüzme havuzu, fitnesss center, sauna, Türk Hamamı, yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun parkları, geniş yeşil alanları yer alıyor. 

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir ne zaman teslim edilecek?
Kiptal Vaditepe Bahçeşehir teslim tarihi olarak 2015 yılının Eylül ayını veriyor.

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir nerede?
Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir, İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir'de yer alıyor. Tem Otoyolu'na yakın mesafede yükselen proje, konumuyla da yatırımcıların dikkatini çekiyor. Yapımı devam eden 3. Havalimanı'na yakınlığıyla ön plana çıkıyor. Kanal İstanbul projesine de komşu bir noktada konumlanıyor.

Kiptaş Vaditepe Evleri iletişim bilgileri
Telefon: 212 428 88 00
Web : vaditepebahcesehir.com

Firma Bilgisi: Kiptaş
Proje Bilgisi: Vaditepe Bahçeşehir