Kiptaş Vaditepe teslim tarihi

Gayrimenkul sektörünün en güvenilir kuruluşları arasında yer alan Kiptaş'ın Vaditepe Bahçeşehir projesi hızla yükseliyor

Kiptaş Vaditepe teslim tarihi

Kiptaş'ın Bahçeşehir'de hayata geçirdiği 4 bin konutluk projesi Vaditepe Bahçeşehir inşaatı hızla devam ediyor. 2013 Ekim ayında satışa sunulan dairelerin çoğunluğu sahiplerini buldu. Projenin 302.125 TL'den başlayan fiyatlarla satışları devam ediyor.

Teslimler 2015'te
Bahçeşehir'in en değerli arazisi üzerinde inşası devam eden Vaditepe Bahçeşehir projesi yatırımcıların da ilgisini çekmeyi başardı. Teslimlerin 2015'in Eylül ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor. Vaditepe Bahçeşehir projesinde az katlı ve yüksek katlı bloklar yer alıyor. Bahçeşehir'de yer alan Vaditepe'de, 2+1'den 5+2'ye kadar çeşitli daire seçenekleri sahiplerini bekliyor. Projede 25 bin metrekare ticari alan için ayrılmış. 

Vaditepe Bahçeşehir sosyal imkanlar
Sosyal imkanlar açısından da farklı bir yaşam sunan Vaditepe'de; kapalı yüzme havuzu, fitnessscenter, sauna, Türk Hamamı, yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun parkları, geniş yeşil alanları gibi sosyal donatılarla doğanın içinde bir yaşam sunuyor. 284 dönüm arsa üzerine konumlandırılan Vaditepe Bahçeşehir, Bahçeşehir Göleti'ni ve Küçükçekmece Gölü'nü görüyor.

Kiptaş Vaditepe Evleri nerede?
İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir'de bulunuyor. Tem Otoyolu'na yakın mesafede yükselen proje, konumuyla da yatırımcıların dikkatini çekiyor. Yapımı devam eden 3. Havalimanı'na yakınlığıyla ön plana çıkıyor. Kanal İstanbul projesine de komşu bir noktada konumlanıyor.

Kiptaş Vaditepe Evleri iletişim bilgileri
Telefon: 212 428 88 00
Web : vaditepebahcesehir.com

Firma Bilgisi: Kiptaş