Kiptaş Viaport Venezia

Kiptaş Viaport Venezia, Bayraktar Gürsoy Yatırım ortaklığı ile Gaziosmanpaşa'da inşa ediliyor

Kiptaş Viaport Venezia

Kiptaş Viaport Venezia toplam 2.5 milyar TL yatırım bedeline sahip ve 82 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Kiptaş Viaport Venezia 2 bin 200 konuttan meydana geliyor ve 5 kule şeklinde tasarlanıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerin yer aldığı Viaport Venezia satılık daire büyüklükleri ise 64 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiyor.

Kiptaş Viaport Venezia teslim tarihi
Kiptaş Viaport Venezia projesi teslim tarihi olarak Aralık 2014'ü veriyor.

Kiptaş Viaport Venezia sosyal donatılar
Kiptaş Viaport Venezia satılık daire sahiplerine birçok sosyal imkan sağlıyor. Bu sosyal imkanlar arasında; egzersiz stüdyoları, Türk Hamamı, sauna, jakuzi, buhar odası, restoranlar ve kafeler yer alıyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi sosyal imkanların yer aldığı Kiptaş Viaport Venezia Evleri'nde bulunanlar gondollarla gezebiliyor.

Kiptaş Viaport Venezia nerede?
Kiptaş Viaport Venezia projesi Gaziosmanpaşa'da yer alıyor. TEM Otoyolu'nun hemen yanında konumlandırılıyor. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 15 kilometre, Boğaz Köprüsü'ne 18 kilometre Esenler Otogarı'na 5 kilometre, Mecidiyeköy'e 17 kilometre ve Maslak İTÜ'ye 14 kilometre uzaklıkta yer alan Viaport Venezia ulaşım açısından büyük kolaylık sağlıyor. Topkapı geçildikten sonra Vatan ve Şehitlik durakları sırasıyla takip ediliyor. Mahmutbey ve Kabataş arasındaki Metris kavşağına dönüldüğünde Gaziosmanpaşa Viaport Venezia projesine ulaşılmış oluyor. Son olarak ise proje metro hattı Mecidiyeköy - Mahmutbey metrosunun inşaatı Viaport Venezia Satış Ofisi'nin bulunduğu noktada çalışmaları devam ediyor.

Kiptaş Viaport Venezia adres bilgiler:
Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, İstanbul
Viaport Venezia iletişim bilgileri
0 212 618 10 84
0 212 618 10 42
0 212 618 10 43

Firma Bilgisi: Kiptaş
Proje Bilgisi: Viaport Venezia