Kira garantili projeler

Emlakwebtv ekibi kira garantili projeleri sizler için hazırladı. İşte o projeler...

Kira garantili projeler

Yatırım amacı ile ev almak isteyenlerin beklentisi olan “kira” yatırımcıları en çok düşündüren olgulardan biri. “Kira Garantisi” bekleyen gayrimenkul yatırımcıları, ev alırken bu noktaya oldukça dikkat ediyor. Evin kirasının ne kadar olacağı, kiracı bulunup bulunmayacağı.. gibi birçok soru yatırımcıların kafasını karıştırıyor.

Firmalar ise yatırımcıların dikkatini çekebilmek için birtakım hizmetler sunuyor. Mesela kiracısını bulan firmalar olduğu gibi “Kira Garantisi” veren firmalar da artmaya başlıyor. Emlakwebtv ekibi olarak, yatırımcılar için “Kira Garantili Projeler” hangileri seçtik.

İşte kira garantili projeler!


1.Hayat Tepe
Hayat Tepe Bayrampaşa’da Özak GYO tarafından inşa ediliyor. 93 bin 323 metrekare alan üzerinde yer alan Hayat Tepe’te 546 adet daire bulunuyor. Hayat Tepe 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Bayrampaşa Hayat Tepe satılık daire büyüklükleri 65 metrekare ile 237 metrekare arasında değişiyor. Hayat Tepe teslim tarihi olarak Eylül ayı veriliyor.

Özak Hayat Tepe’de 12 ay kira garantisi veriliyor. 30 Eylül’e kadar geçerli olan kampanyada kira kontratının geçerliliği daire teslimi ile başlıyor bir yıl sonra sona eriyor.

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Hayat Tepe Bayrampaşa’da konumlandırılıyor. TEM ve E5’ten ulaşım imkanı bulunan Hayat Tepe projesi; Forum İstanbul, IKEA, Bauhaus, Carrefour ve ORA AVM’ye yakın konumda yer alıyor. Projenin yakınında Ora İstanbul Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Anonim Şirketi bulunuyor. Otogar Bağlantı yolları ve Tem ile ulaşın Özak Hayat Tepe Bayrampaşa, Altıntepsi Mahallesi, Çiftlik Caddesi'nde yer alıyor.


2.İstanbul Vizyon Park
Kuyaş Gayrimenkul, Yenibosna’daki İstanbul Vizyon Park projesinde sınırlı sayıdaki mağaza ve dükkanlar için iddialı bir kampanya başlatıyor. Projede toplam 7 blok ve 807 birim yer alıyor. Kuyaş Gayrimenkul, özellikle önemli ticari gayrimenkul yatırımlarını çekmesi nedeniyle İstanbul’un yeni Maslak’ı olarak kabul edilen Basın Ekspres Yolu üzerinde yükselen İstanbul Vizyon Park projesinde 36 ay kira garantili satış kampanyası düzenliyor.

Sınırlı sayıda kalan mağaza ve dükkanlar için kısa süreliğine geçerli olan kampanya kapsamında liste fiyatı üzerinden peşin alımlarda yatırımcıya 36 ay kira garantisi veriliyor. Buna göre satın alınan birim için Kuyaş tarafından yatırımcıya 36 ay kira ödemesi gerçekleştirilecek. Satın alan yatırımcılar dilerlerse aldıkları üniteyi kiraya verip hem kiracısından hem de Kuyaş Gayrimenkul’den olmak üzere 2 kira geliri birden elde edebilecek.


3.Loft Dragos
Loft Dragos Maltepe’de Erguvan İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana gelen Loft Dragos Maltepe projesi 4 bin 500 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Loft Dragos Maltepe 25 milyon lira yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Loft Dragos Maltepe satılık daire büyüklükleri 74 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor.

Loft Dragos Maltepe projesinde kalan konut bedeli ise firma bünyesinde 24 ay 0 faizle taksitlendiriliyor. Ya da yüzde 25 peşinat veriliyor kalan konut bedeli ise yüzde 0.98 faiz oranıyla 120 aya kadar taksitlendiriliyor. Mayıs 2016’ta konut teslimleri yapılması planlanan Loft Dragos projesinde 1 yıl kira garantisi veriliyor.

Loft Dragos Maltepe satılık daire sahiplerine kapalı yüzme havuzu, fitness center, business center, sauna, çok amaçlı spor alanı, çok amaçlı kapalı salon ve concierge gibi hizmetler sunuyor. Dragos’a tren, minibüs, deniz otobüsü, metro ve benzeri araçlarla ulaşmak mümkün olup, İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’de konumlandırılıyor.


4.Dumankaya Hi-Fit
Dumankaya İnşaat tarafından, stüdyo dairelerde 1.000 TL, 1+1 dairelerde 1.800 TL ve 2+1 dairelerde 2.700 TL’ye varan seviyelerde kira garantisi sağlanacak sıra dışı konseptli proje içerisinde bulunan 17 kat bahçesinde yogadan, golfe, satrançtan açık hava fitness aletlerine ve gözlem kulesine kadar pek çok spor aktivitesi daire sahiplerinin hizmetine sunuluyor.