Kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı

Emlak Konut güvencesiyle İntaya&EYG&İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir'de hayata geçirilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinden ev alın, kira yerine evinizin taksitlerini ödeyin

Kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı

Emlak Konut GYO güvencesiyle İntaya&EYG&İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir'de hayata geçirilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinden ev alın, kira yerine evinizin taksitlerini ödeyin. 

Aylık 2 bin 850 TL'den başlayan taksitlerle ev alma imkanı bulunan projelerde kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. 

 

Kira yerine evinizin taksitlerini ödeyin

 

Kiracıların en büyük hayali olan kira öder gibi ev sahibi olmak Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinde mümkün. Emlak Konut güvencesiyle İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir’de hayata geçirilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinde aylık 2.850 TL’den başlayan taksitlerle herkes kira öder gibi kendi evinin sahibi oluyor.

İstanbul’un yeni merkezi Başakşehir’de hayata geçirilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul, 3. Köprü’den 3. Havalimanı’na, Şehir Parkından Sağlık Kente kadar devasa projelere yakın konumu ve her tarafı yeşil cıvıl cıvıl yaşam olanakları ile ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. 

Firma Bilgisi: İnteya, İntes ve EYG Grup
Proje Bilgisi: Adım Istanbul