Kira öder gibi ev sahibi olmak

Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlere özel ev sahibi yapan konut projelerini araştırdık...

Kira öder gibi ev sahibi olmak

Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlere özel ev sahibi yapan konut projelerini araştırdık... 

Kira öder gibi ev sahibi olmak artık çok kolay. İnşaat şirketlerinin yaptığı kampanyalar ile çok ufak miktarlardan başlayan aylık taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. İşte kendi evinizde oturarak kira öder gibi ev sahibi olabileceğiniz konut projeleri...

İn İstanbul Gala 
İn İstanbul Gala projesi kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler için uygun bir proje. Aylık 2 bin 100 lira taksitle ev sahibi olabileceğiniz İn İstanbul Gala projesi İş GYO ve Nef ortaklığı ile Topkapı'da yükseliyor. İn İstanbul Gala fiyatları 320 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projede teslimlerin 30 ay sonra yapılması planlanıyor. İn İstanbul Gala projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri yer alıyor. 

Nlogo İstanbul 
Nlogo İstanbul projesinden aylık 1.090 lira ödeyerek konut sahibi olabilirsiniz. Nlogo İstanbul projesinde fiyatlar 142 bin liradan başlıyor. 2 bin 519 adet konuttan oluşan Nlogo İstanbul, Özyurtlar İnşaat imzası taşıyor. 2017'de teslim edilmesi planlanan proje Esenyurt'ta yükseliyor.

Mahal Sancaktepe 
Aylık 622 lira taksitle Mahal Sancaktepe projesinde kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Mahal Sancaktepe daire fiyatları 142 bin 450 liradan başlıyor. Proje peşinatsız ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Denge Yapı'nın Sancaktepe'de hayata geçirdiği Mahal Sancaktepe projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden oluşuyor. 

Resim İstanbul 
Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe'de hayata geçirilen Resim İstanbul projesinde 2 bin 728 lira peşinat ödeyerek aylık 1.700 lira taksitle ev sahibi olabilirsiniz. Sancaktepe'de yükselen Resim İstanbul Orman fiyatları 233 bin 200 liradan başlangıç gösteriyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri yer alıyor. 

Terrace Mix 
Ayda 1.150 lira taksitle ev sahibi olabileceğiniz Terrace Mix daire fiyatları 150 bin liradan başlıyor. Projede 15 bin lira peşinat ödeyerek konut sahibi olabilirsiniz. İnanlar İnşaat imzası taşıyan Terrace Mix projesinde toplam 945 adet daire bulunuyor. 

Soyak Evostar
Soyak Yapı'nın Halkalı'da hayata geçirdiği Soyak Evostar projesinde yüzde 10 peşinat ile daire sahibi olabilirsiniz. Soyak Evostar projesinde 2+1 daire fiyatları 353 bin liradan başlıyor. 

Asude Yaşam 
Asude Yaşam Sefaköy fiyatları 219 bin 392 liradan başlıyor. Asude Yaşam Sefaköy projesinde aylık 1.690 lira taksitler ile ev sahibi olabilirsiniz. Aykar İnşaat, NRN Yapı ve Fourhand Yapı ortaklığı ile yükselen Asude Yaşam Evleri projesinde toplam 115 adet daire yer alıyor.