Kira öder gibi ev sahibi yapıyor

FerYapı, Kartal Mai Residence’da yüzde bir peşinatla ev sahibi olunurken taksitler bir yıl sonra oturumda başlatılıyor

Kira öder gibi ev sahibi yapıyor

İstWest ve iTower gibi sembol projeleri İstanbul’a kazandıran FerYapı, şimdi de kira öder gibi ev sahibi olma fırsatını sunuyor. FerYapı başlattığı kampanya ile İstanbul’un yükselen değeri Kartal Mai Residence’da ‘Oturduğunuz Yerden Ödeyin’ imkanı sağlıyor. Kampanya 31 Ekim 2014’te sona erecek.

12 ay sonra başlayan 120 ay vadeli taksitlerle
Kampanya
kapsamında peşinat tutarı ve kredi taksitlerini 12 ay öteleme fırsatını 120 ay 0,70 faiz oranı ile sunuyor. Mai Residence’da ev sahibi olmak isteyenler yüzde 1 peşinatla evini seçip, 1 yıl sonra evine yerleşebiliyor. Böylece FerYapı’lılar toplu ödemelerini de kredi taksitlerini de evlerine taşındıktan sonra yapma avantajından faydalanıyorlar. Mai Residence’da tüm konut tipleri için geçerli olan bu kampanya 31 Ekim 2014’te sona erecek.

Mai Residence teslim tarihi?
İki bloktan oluşan Mai Residence’da birinci blok Mart 2015’te, ikinci blok ise Eylül 2015’te teslim edilecek.

Mai Residence nerede?
E-5’ten direkt girişi olan Mai Residence, dünyanın en büyük Adalet Sarayı’na ev sahipliği yapan, İstanbul’un en hızlı gelişen semti Kartal’daki lokasyonu itibariyle de yatırımcıyı kendisine çekmeye devam ediyor. E-5’in hemen üzerinde sahil tarafında, her yere ulaşabileceğiniz kadar şehrin içinde yer alan Mai Residence, Kartal Köprüsü ve Pendik Köprüsü'nün tam ortasında konumlandırılıyor. Proje sakinleri Mai’nin Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakın ve Kartal metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alan konumu sayesinde, hem şehrin içinde hem de şehir stresinden uzakta bir yaşam sürebilecek.

Mai Residence sakinleri, evlerinde adalar manzarasının keyfini çıkarırken, bir FerYapı klasiği olan geniş alanlı sosyal aktivite alanlarından da faydalanabilecek. E5’in deniz tarafında yer alan Mai Residence’da zengin sosyal imkânlar bulunurken, Back Up Concierge ile de her türlü ihtiyaç karşılanıyor. Üstelik her dairede bulunan balkonlarıyla adalar ve deniz manzarası bulunuyor.

2 bin 800 TL’den başlayan taksitlerle
FerYapı’nın müşterilerine sunduğu bir diğer kolaylık ise 2+1 dairelerde 2 bin 800 TL’den başlayan kredi taksitleri ve yüzde 1 KDV avantajı. Ayrıca esnek ödeme modellerinin sunulduğu kampanyada peşinatın yanı sıra ara ödemenin ötelendiği modeller de var.

 


Mai Residence İletişim

Satış Ofisi. 444 9 337.
Yalı Mahallesi Topselvi Caddesi No: 102 34873 Kartal İstanbul

Feryapı Merkez. 0 212 272 4909.