Kirazlı Bahçe nasıl gidilir?

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Kirazlı Bahçe Bağcılar Güneşli’de konumlandırılıyor

Kirazlı Bahçe nasıl gidilir?

Kirazlı Bahçe teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor. 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı Kirazlı Bahçe projesindeki daire büyüklükleri 110 metrekare ile 135 metrekare arasında değişiyor. 3 bin metrekare arsa alanı üzerindeki Kirazlı Bahçe satılık daire sahiplerine  güvenlik, kapalı otopark ve kameralı güvenlik gibi hizmetler sunuyor.

Asset İnşaat tarafından hayata geçirilen Kirazlı Bahçe toplam 80 adet daireden meydana geliyor. Kirazlı Bahçe14 katlı 2 blok şeklinde tasarlanıyor. Kirazlı Bahçe kiralık daire fiyatlarının 1.000 TL’den başlaması ön görülüyor. Yüzde 65’i yeşil alana ayrılan Kirazlı Bahçe satılık daire fiyatları da 350 bin TL ile 450 bin TL arasında değişiyor. Kirazlı Bahçe ödeme planı kapsamında yüzde 40 peşinat + 18 ay vade imkanı bulunuyor.

Kirazlı Bahçe nasıl gidilir?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Kirazlı Bahçe Bağcılar Güneşli’de konumlandırılıyor. Kirazlı Bahçe projesi metro istasyonu ve Mahmutbey Caddesi'ne 250 metre, Halk Sarayı'na ise 300 metre mesafede yer alıyor. Kirazlı Bahçe projesine Güneşli’ye giden dolmuşlar, Yenikapı-Aksaray metrosu ve Kirazlı-Başakşehir metrosu ile ulaşabilirsiniz. Bunların dışında İETT hatları da projeye yakın konumda geçmektedir.

Kirazlı Bahçe adres bilgileri: Kirazlı Mah. Beste Sok. Bağcılar/İstanbul

Firma Bilgisi: Asset Inşaat