Kirazlı Koru Evleri Esnafa Özel Kampanyası!

Kirazlı Koru Evleri’nde şirket bünyesinde yüzde 50 peşin kalan bedele 24 ay 0 faiz imkanı uygulanırken, banka kredisi yüzde 30-35 oranında peşinat alındıktan sonra kullanılıyor

Kirazlı Koru Evleri Esnafa Özel Kampanyası!

Kirazlı Koru Evleri esnafa özel ödeme seçenekleriyle satışlarına devam ediyor. Kirazlı Koru Evleri Bağcılar’da yer alıyor. Güneşli bölgesinde konumlandırılan Kirazlı Koru Evleri 11 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Kirazlı Koru Evleri’nde  çocuk yüzme havuzu, kameralı güvenlik, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru ve basketbol sahası bulunuyor.  4 ticari birim ve 232 konuttan oluşan Kirazlı Koru Evleri fiyatları da 330 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Kirazlı Koru Evleri 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Büyüklükleri 87 metrekare ile 205 metrekare arasında değişen dairelerin teslimleri için de 2017 yılı veriliyor. Mayra Yapı ve Tanışlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Kirazlı Koru Evleri esnaf için balon ödeme planını hayata geçirdi.

İşte Kirazlı Koru Evleri Esnafa Özel Kampanyası!
Tanışlar İnşaat ve Mayra İnşaat tarafından hayata geçirilen Kirazlı Koru Evleri’nde şirket bünyesinde yüzde 50 peşin kalan bedele 24 ay 0 faiz imkanı uygulanırken, banka kredisi yüzde 30-35 oranında peşinat alındıktan sonra kullanılıyor. Bunun dışında uygulanan Kirazlı Koru Evleri esnafa özel ödeme seçeneğinde ise 5-6 ay aralıklı balon ödeme imkanı sağlanıyor.

Kirazlı Koru Evleri nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Kirazlı Koru Evleri Bağcılar Güneşli’de yer alıyor. Kirazlı Koru Evleri TEM otoyoluna 5 kilometre, Mall of İstanbul’a 7 kilometre ve Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Kirazlı Koru Evleri adres bilgileri: Güneşli Mahallesi 13. Sokak Bağcılar / İstanbul

Kirazlı Koru Evleri iletişim bilgileri
444 3 173

Firma Bilgisi: Mayra Yapı Ve Tanışlar Inşaat
Proje Bilgisi: Kirazlı Koru Evleri