Kırk Konak Tarabya Evleri'nde fiyatları biliyor musunuz?

Adnan Kazmaoğlu imzalı Kırkkonak Tarabya Evleri, Beyaz İnşaat ve Çiftkurtlar Grubu imzası ile Tarabya’da hayata geçiriliyor

Kırk Konak Tarabya Evleri'nde fiyatları biliyor musunuz?

3 Aralık 2012 / emlakwebtv
Tarabya'da hayata geçirilen Kırkkonak Tarabya, Beyaz İnşaat ve Çiftkurtlar Grubu imzasıyla inşa ediliyor. Proje 40 adet lüks konuttan oluşuyor.
Gözde, Nadide ve Güzide adı verilen 3 farklı blokta tipinden oluşan Kırkkonak Tarabya, Adnan Kazmaoğlu tarafından tasarlandı. Ahşap görünümü dış cepheler ve arzularınız doğrultusunda tasarlanan duvar ve oda bölümleri ile dikkat çeken Kırkkonak Tarabya'da cafe, yeşil alanlar ve sosyal tesisler sizleri bekliyor.
 
2013 yılının Mayıs ayında tamamlanması hedeflenen Kırkkonak Tarabya, 8 bloktan meydan geliyor. 11 bin metrekare arsa alanına sahip olan Kırkkonak Tarabya'da 0,70 gibi uygun faiz oranları uygulanabiliyor. Özel konumu ve mimarisiyle ön plana çıkan Kırkkonak Tarabya'da konutların alanları 170 metrekare ile 325 metrekare arasında değişiyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için www.kirkkonaktarabya.com.tr adresine tıklayabilirsiniz. Projedeki konut tipleri ve başlangıç fiyatları ise aşağıdaki gibidir:

Daire Tipi

Büyüklüğü

Fiyat Aralığı

3+1-Bahçe katı

170m²

1 milyon 500 bin TL

3+1-Ara kat

170m²

1 milyon 650 bin TL

4+1-ara kat

190m²

1 milyon 900 bin TL