Kırklareli’de 52.000 TL’ye ev sahibi olun!

Yenilikçi İnşaat Platformu’nun Kırklareli’de hayata geçireceği son projesi Studio C&C Residence’la öğrencilere hitap edecek

Kırklareli’de 52.000 TL’ye ev sahibi olun!

8 Ekim 2012 / emlakwebtv
İstanbul ve Edirne’de birçok projeyi hayata geçiren Yenilikçi İnşaat Platformu, son projesini Kırklareli'de gerçekleştiriyor. YİP İnşaat, İstanbul vizyonunu ve trendini, Studio C&C Residence projesiyle Kırklareli’ne taşıyor. Büyük bir öğrenci nüfusuna sahip olan kentte, giderek artan konut ihtiyacı göz önünde tutularak tasarlanan projede, 52 bin TL’ye daire sahibi olma imkanı sunuluyor.
Kırklareli’nin ilk stüdyo tipi dairelere sahip projesi olan Studio C&C Residence, özgün konseptiyle dikkat çekerken, “gelir garantili” yatırım için bulunmaz fırsatları da beraberinde getiriyor. Studio C&C Residence projesinin,  YİP İnşaat güvencesiyle yapılan satışları da büyük ilgi görüyor.

VİP Avantajlar Sunan Studio C&C Residence ile Kırklareli’nin Çehresi Değişiyor
Öğrenci yerleşiminin yoğun olduğu ve giderek arttığı Kırklareli’de, şu an 13 bin öğrenci yaşıyor. Türkiye’nin 5. büyük kampüsünün inşa edildiği ilde, önümüzdeki yıllarda öğrenci sayısı ve bununla beraber konut ihtiyacı da artacak. Bu ihtiyacı gidermek için yola çıkan YİP İnşaat, daire büyüklüğünden sosyal olanaklara kadar her ihtiyacı düşünerek bir proje tasarladı.
Kırklareli vilayet meydanına 800, üniversiteye ise 500 metre mesafede bulunan Studio C&C Residence projesi, 2 bloktan oluşuyor. Projedeki 247 daireden 135 tanesi A blokta, 112 tanesi de B blokta yer alıyor. Stüdyo, 1+1 ve dubleks tipinde olan dairelerin büyüklükleri ise 45 ile 112 metrekare arasında değişiyor.
Şehir merkezinde inşa edilen proje, daire alacak ya da kiralayacaklara rezidans avantajları da sunuyor. Modern ve kullanışlı dairelerin yanında her ihtiyaca cevap veren sosyal yaşam alanları sunan projede, resepsiyon, havuz, fitness, sauna, kafe, restaurant, basketbol sahası, alışveriş merkezi, açık ve kapalı otopark, market ve 24 saat güvenlik hizmeti bulunuyor.

Az Yatırımla Yüksek Getiri Sağlayan Proje, Kira Garantisi Sunuyor
Projeden daire alanlar, hem 52 bin TL gibi düşük miktardaki bir yatırımla konut sahibi oluyor, hem de kira gelirini garantiliyor. YİP İnşaat, yatırım amaçlı satın alınacak dairelere kiracı bularak kiralama garantisi veriyor. 45 metrekare olan 1+0 daireler için aylık 500 TL kira geliri garantisi sunulurken, dairenin metrekare büyüklüğüne göre bu miktar artıyor. 
YİP İnşaat ayrıca, daire sahibi olmak isteyenlere esnek ödeme olanağı sağlıyor. Banka kredisi almadan konut sahibi olmak isteyenlere, kişinin gelirine göre düzenlenmiş esnek ödeme planı sunuluyor.
Yenilikçi ve şık tasarımıyla, değişen Kırklareli’nin beklentilerine cevap verecek şekilde hazırlanan projenin, 2013 sonbaharında tamamlanması planlanıyor.