Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap TOKİ konutları başvuruları

2 adet konutun açık satışa sunulacağı Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap TOKİ konutları başvuruları 30 Eylül 2016 tarihine kadar devam edecek

Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap TOKİ konutları başvuruları

2 adet konutun açık satışa sunulacağı Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap TOKİ konutları başvuruları 30 Eylül 2016 tarihine kadar devam edecek. 

TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Kırşehir Merkez Şubesi olacaktır. 

Açık satış yöntemi ile satışı yapılacak olan konutların başvuruları, 28 Temmuz - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Konut seçimi yapan alıcılar yüzde 10 peşinat, 96 ay vade, yüzde 15 peşinat 108 ay vade ve yüzde 25 peşinat 120 ay vade alternatifleri çerçevesinde peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak sözleşme imzalayacaklar. 

Konut alıcıları, sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Aynı zamanda, gayrimenkulün fiili tesliminden önce teslim süresi içinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahiptir. 

Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap TOKİ konutlarında; 

* Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin, kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı bağımsız bir konutun bulunmaması, daha önce TOKİ'den satılmış bir gayrimenkule sahip olmamış ve daha önce TOKİ'den kredi almamış olmaları şartları kaldırılmıştır. 

 

Firma Bilgisi: Toki