Knauf 8. Proje yarışması başladı

Knauf, 8. Proje Yarışması “Tek katlı, en çok 60 metrekarelik Ören Yeri Giriş Hizmet Binası” konseptiyle başladı

Knauf 8. Proje yarışması başladı

12 Haziran 2012

Knauf tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen proje yarışması başladı.  “Tek katlı, en çok 60 metrekarelik Ören Yeri Giriş Hizmet Binası” konu başlığıyla düzenlenen 8. Proje Yarışması, Türkiye genelindeki tüm üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerini kapsıyor. Jüri gurubunda Yüksek Mimar Bünyamin Derman, Yüksek Mimar Cafer Bozkurt,  İç Mimar Çağlayan Tuğal, Yüksek Mimar Mustafa Toner’in yer aldığı yarışmada, jüri ön elemelerinden geçen projeler yarışmanın Facebook sayfasına yüklenecek. Facebook’da yapılacak oylamanın yüzde 40 etkisi olacağı yarışmada, jüri oylarının ise yüzde 60 etkisi olacak.
Türkiye genelinde yarışmaya katılmak isteyen öğrenciler, projelerini 24 Ağustos 2012 tarihine kadar teslim edebilecek..
8. Proje Yarışması’nın ödül töreni, 3 Ekim 2012 tarihinde, Knauf Arena’da gerçekleştirilecek. Türkiye’de bugüne dek gerçekleştirilmiş en büyük tekil fuar konseptiyle 3 – 7 Ekim tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan  Knauf Arena’da çeşitli konferanslar, paralel oturumlar ve simülasyon gösterileriyle bir sektörel sempozyum atmosferi sunulacak.  

Türkiye’nin önde gelen mimarlarıyla çalışma fırsatı
Birinci projeye 3.000 TL ve jüri mimari ofislerinin birinde  staj imkanı (Grup katılımı ise her üyeye), ikinci projeye 2.000 TL ve jüri mimari ofislerinin birinde  staj imkanı (Grup katılımı ise her üyeye), üçüncü projeye ise 1.000 TL  ve jüri mimari ofislerinin birinde  staj imkanı (Grup katılımı ise her üyeye) ödül olarak verilecek.