Koç Tower Çatalçeşme!

Koç Yapı İnşaat imzası ile İstanbul Suadiye'de hayata geçirilen Koç Tower Çatalçeşme projesi 180 derece Adalar ve Marmara Denizi manzarasına hakim

Koç Tower Çatalçeşme!

Koç Yapı İnşaat imzası ile İstanbul Suadiye'de hayata geçirilen Koç Tower Çatalçeşme projesi 180 derece Adalar ve Marmara Denizi manzarasına hakim. Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında inşa edilen Koç Tower Bağdat Caddesi'ndeki son ruhsatı alan en yüksek bina özelliği taşıyor. 

Bağdat Caddesi'ne birinci paralelde hayata geçirilen Koç Tower, 7 yıldız resepsiyon konsepti ile öne çıkıyor. Projedeki akıllı ev sistemi ile evin herhangi bir noktasında istenilen bölgenin aydınlatma kontrolü, müzik ya da farklı bir cihazın kullanımı aynı anda kumanda üzerinde kontrol edilebiliyor. 

Konut sahibi olmak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Koç Tower fiyatları metrekaresi 10 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 8 bin 500 metrekare kapalı alana sahip olan proje 21 katlı tek bloktan meydana geliyor. Tamamı 4+1 dairelerden oluşan Koç Tower'da 40 daire bulunuyor. 

2016 yılı Aralık ayında teslim edilmesi beklenen Koç Tower projesinde dairelerde 2'si penthouse dubleksi. 38 adet dairenin büyüklükleri ise net 116,5 metrekare olarak tasarlandı. 

Koç Tower Çatalçeşme projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; adalar manzarası, çocuk oyun alanları, deniz manzarası, fitness merkezi, güvenlik, kapalı otopark ve kameralı güvenlik bulunuyor. Projede daireler ise ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. 

 

Firma Bilgisi: Koç Yapı
Proje Bilgisi: Koç Tower