Koç Tower projesinde teslimler 2016 yılında!

Koç Yapı İnşaat imzası ile Kadıköy Çatalçeşme'de hayata geçirilen Koç Tower projesinde teslimler 2016 yılında başlayacak

Koç Tower projesinde teslimler 2016 yılında!

Koç Yapı İnşaat imzası ile Kadıköy Çatalçeşme'de hayata geçirilen Koç Tower projesinde teslimler 2016 yılında başlayacak. 180 derece Adalar ve deniz manzarasına hakim olan proje kentsel dönüşüm kapsamında yükseliyor. 

Koç Tower projesinin sakinlerine sunduğu sosyal alanlar içinde; adalar manzarası, deniz manzarası, kapalı otopark, kameralı güvenlik, çocuk oyun alanları, fitness merkezi ve güvenlik bulunuyor. Projenin dairelerinde ise ankastre beyaz eşya ürünler ve balkon yer alıyor. 

İstanbul Anadolu Yakası'nın en gözde bölgelerinden biri olan Suadiye'de hayata geçirilen proje 180 derece Adalar ve Marmara Denizi manzarasını görüyor. Çatalçeşme Koç Tower projesi Bağdat Caddesi'ne birinci paralelde yer alıyor. 

Koç Tower projesinde teslimler 2016 yılında!

Akıllı ev sistemleri ile donatılan evler

7 yıldız resepsiyon konsepti ile Koç Tower, Bağdat Caddesi'ne birinci paralelde yer alıyor. Koç Tower Çatalçeşme projesinde akıllı ev sistemi ile evin herhangi bir noktasında istenilen bölgenin aydınlatma kontrolü, perde - panjur kontrolü yapılabiliyor. Oturum amaçlı tercih edilen proje 21 katlı tek bloktan oluşuyor. 

Metrekaresi 10 bin TL'den başlıyor

Konut sahibi olmak isteyenleri banka kredisi kullanabildiği Koç Tower fiyatları metrekaresi 10 bin TL'den başlıyor. 8 bin 500 metrekare kapalı alana sahip olan proje 21 katlı tek bloktan meydana geliyor. Toplam 38 dairenin bulunduğu Koç Tower'da dairelerden 2 adeti penthouse dubleksi olarak tasarlandı. Net 116,5 metrekare büyüklüğe sahip olan daireler 4+1 tipinde. 

Firma Bilgisi: Koç Yapı İnşaat
Proje Bilgisi: Koç Tower