Koç Twin büyük ödüle hazırlanıyor

Koç Yapı, Bağdat Caddesi'nde hayata geçirdiği Koç Twin projesiyle Property Awards 2015'i kazanan ilk firma olmayı hedefliyor

Koç Twin büyük ödüle hazırlanıyor

Bağdat Caddesi'nde iki blok üzerinde toplam 80 daireden oluşan ikiz kule porjesi Koç Twin'i inşa eden Koç Yapı, Property Awards 2015'i Kadıköy bölgesinde kazanan ilk firma olmayı planlıyor.  Dev yarışma için davet alan Koç Yapı A.Ş. projesi Koç Twin, 7 yıldızlı resepsiyon konseptiyle inşa ediliyor.

50 kişilik komisyondan Koç Twin'e davet
Avrupa ve dünyada çok sayıda projesi inceleyen International Property Awards'ın 50 kişilik komisyonu, Koç Twin projesini yarışmaya davet etti. Koç Yapı A.Ş. yaptığı bir açıklama ile ödülü kazanan ilk Kadıköy firması olmayı hedeflediklerini söyledi.

 

Koç Twins büyük ödüle hazırlanıyor

 

Koç Twin projesi ve 180 derece adalar manzarası
Bağdat Caıddesi'ne birinci paralelde inşa edilen Koç Twin projesi 20 bin metrekare kapalı alanda hayata geçiriliyor. Birinci blokta 21, ikinci blokta ise 23 daire bulunan projede toplamda 80 daire bulunuyor. Akıllı ev sistemiyle inşa edilen proje, 7/24 güvenlik sistemi, concierge hizmetleri ve 7 yıldızlı otel resepsiyon loby'si ile dikkat çekiyor. Projede daireler 180 derece adalar manzarasıyla inşa ediliyor. 

Yüzde 100 sağlamlık
Proje ile ilgili bir açıklama yapan Koç Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Cenk Koç, projenin Koç Yapı'nın sağlamlık ilkelerini yansıttığını belirterek: "Biz yaptık mı %100 en iyisini yaparız, %100 sağlamlık, 100 Yıl Statik ve Beton Garantisi, %100 müşteri memnuniyeti ile bu yıl da tam yol ileri sloganı ile zafere koşuyoruz..." dedi.

Firma Bilgisi: Koç Inşaat
Proje Bilgisi: Koç Twin Towers