Koç Twin Towers uluslararası emlak ödüllerine aday

Gayrimenkul sektörünün Oscar'ı olarak bilinen International Property Awards 2015'e Koç Yapı, Koç Twin Towers ile aday

Koç Twin Towers uluslararası emlak ödüllerine aday

Bağdat Caddesi'nden tek aday olan Koç yapı, Koç Twin Towers projesi ile Kadıköy bölgesinde yarışmayı kazanan ilk firma olmayı hedefliyor. Koç Twin Tower projesi ile International Property Awards 2015 yarışmasına davet alan Koç Yapı A.Ş., 80 konuttan oluşan, özel tasarlanmış bahçe peyzajlı, 7 yıldız resepsiyon konseptli dev projesi ile  Bağdat Caddesine zirveden bakıyor. International Property Awards, Avrupa ve dünyada bir çok projeyi inceliyor, çok ünlü mimar, iç mimar, mühendis ve gayrimenkul uzmanlarından oluşan 50 kişilik komisyon tarafından değerlendirme yapılıyor. Koç Yapı A.Ş.’ de Koç Twin Towers projesi ile Kadıköy bölgesinde bu yarışmayı kazanan ilk ve tek firma olmayı hedefliyor. Kentsel dönüşüm projeleri arasında da ilk aday olan Koç Twin Towers, Uluslararası Gayrimenkul Yarışmasında kazananlar  listesine adını yazdırmak için koşarak ilerliyor.                                 

Prestijli projeleri ve akademik yatırımları ile Bağdat Caddesinde zirveye oynayan Koç Yapı A.Ş.’den yepyeni bir proje. Koç Twin Towers, şehrin merkezinde yaşamak ve çalışmak isteyenlerin tüm beklentilerini karşılamak için Bağdat Caddesi Suadiye’de hayata geçiyor. Sakinliği ve şehir merkezine yakınlığı ile cazip hale gelen Koç Twin Towers, 180 derece adalar manzarası, çevresindeki tarihi köşkleri, anıt ağaç kabul edilen çam ağaçları ve yeşil alanların fazlalığı ile seçkin Koç Yapı müşterilerinin öncelikli tercihi arasında arasında yer alıyor.Koç Twin Towers ile çok özel bir proje yaratan Koç Yapı A.Ş. diğer tüm projelerinde olduğu gibi insana saygı odaklı, güvenilir ve garanti belgeleri ile ayrıcalık yaratıyor.

Koç Twin Towers Bağdat Caddesi’ne birinci paralelde 20 bin metrekare kapalı alanda 2 blok 21 ve 23’er kat ve toplam 80 konuttan oluşuyor. Evinizde olmasını hayal ettiğiniz tüm tasarımları kişiye özel iç mimari çalışmalarla sunan Koç Yapı A.Ş. keyifli bir yaşam vaad ediyor. Koç Twin Towers’da Akıllı Ev Sistemi ile yaşanılan mekân, gelişen teknolojiler ile bütünleştirerek daha konforlu ve daha güvenli bir yaşam şekline dönüşüyor. Evin herhangi bir noktasından istenilen bölgenin aydınlatma kontrolü, perde-panjur kontrolü, çok bölgeli müzik ya da başka bir cihazın kullanımını aynı kumanda üzerinde kontrol etme özgürlüğü ile konfor yaşatılıyor. 7/24 en üst düzey teknolojide güvenlik sistemi, concierge hizmetleri, fitness&health club salonları, çocuklar  için tasarlanan Kids Club Fun Land’leri, kapalı otoparkı ve 7 yıldızlı otel resepsiyon lobby’ si ile tüm hizmetleri maksimum düzeyde yaşatan Koç Twin Towers, bağdat caddesinin en geniş peysaj alanına sahip projesi olma özelliği ile hayranlık uyandııyor. Bu özel projede daireler metrekare 11 bin TL’den satışa sunuluyor.

Koç Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Cenk Koç ‘Bağdat Caddesi insanını layık olduğu şekilde yaşatacağız. İnsana verilen öz saygı ve değer ile Bağdat Caddesi’nde tarih yazacağız’ ifadelerini kullanıyor. İnsana hizmet etmeyi seviyoruz. En değerli varlığımız ‘İnsan’ olduğunu belirterek, Biz yaptık mı  yüzde 100 en iyisini yaparız, yüzde 100 sağlamlık, 100 Yıl Statik ve Beton Garantisi, yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile bu yıl da tam yol ileri sloganı ile zafere koştuklarını açıkladı.

Firma Bilgisi: Koç Yapı
Proje Bilgisi: Koç Twin Towers