Koç Yapı devam eden projeler

Koç Yapı A.Ş. iki yeni projesiyle kentsel dönüşüm yatırımlarına devam ediyor

Koç Yapı devam eden projeler

Koç Yapı A.Ş. iki yeni projesiyle kentsel dönüşüm yatırımlarına devam ediyor. Bağdat Caddesi dönüşümüne odaklanana firma, Göztepe ve Çiftehavuzlar Projeleri'ni hayata geçirmeye hazırlanıyor. 

Çiftehavuzlar Flats

Akasya Tower Göztepe
 Bağdat Caddesi Bölgesi'nin en geniş yeşil alanına sahip Göztepe semtinde yer alan Akasya Tower, Bağdat Caddesinin en zirvesinde lebiderya deniz ve Çamlıca manzarasıyla dikkat çekiyor. Akasya Tower, Penthouse dubleksleri kişiye özel iç mimari tasarımıyla 7000m2 kapalı alanda 20 katta 34 daireden oluşuyor. Yaz aylarında evinizin en popüler mekânı olması için özel tasarlanan terasları, zengin peyzaj düzenlemeleri, , fitness & health club salonları ve çocuklar için tasarlanan Kids Club Fun Land'leri içeriyor. Projede 7/24 en üst düzey teknolojide güvenlik sistemi, concierge hizmetleri, kapalı otoparkı ve 7 yıldızlı otel resepsiyon lobby' si ile tüm hizmetleri de yer alıyor.

Çiftehavuzlar Flats
Koç Yapı A.Ş. İstanbul Bağdat Caddesinin en gözde lokasyonu Çiftehavuzlar'da Çiftehavuzlar Flats ile yepyeni bir yaşam konseptini hayata geçiriyor.  Koç Yapı A.Ş. Çiftehavuzlar Flats' de mimarları ile yaşam standartlarını yükselltirken, tasarım detayları, A+ sunumu, şıklığı ve güçlü aile bağlarıyla kaliteli bir yaşam felsefesi vaadediyor. 2700m2 kapalı alanda 10 kattan oluşan projede ortalama 145m2'lik ve 182 m2'lik dairelerde, kişiye özel tasarımlar uygulanıyor. Koç Yapı A.Ş.'nin Çiftehavuzlar Flats projesi için hayata geçireceği detaylar arasında yer alıyor. 7/24 en üst düzey teknolojide güvenlik sistemi, kapalı otoparkı, concierge hizmetleri, fitness & health club salonları, Kids Club Fun Land'leri ile de dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Koç Yapı