Koç Yapı Divan Residence projesi için çalışmalar başladı

Kentsel dönüşümün merkezi Bağdat Caddesi'nde Koç Yapı Divan Residence projesi için çalışmalar başladı

Koç Yapı Divan Residence projesi için çalışmalar başladı

Kentsel dönüşümün merkezi Bağdat Caddesi'nde Koç Yapı Divan Residence projesi için çalışmalar başladı. Butik, mimari tasarımlarla farklılık yaratan projeler üreten Koç Yapı A.Ş., Erenköy Bağdat Caddesi'ndeki 20 milyon TL'lik projesine Eylül'de başlayacak. 

Koç Yapı Divan Residence, nitelikli mimarisi, park alanı ve bahçe peyzajı ile şehrin dışına kaçan geniş aileleri yeniden şehir merkezine taşıyacak. Yüksek kira getirisi ile avantajlı bir yatırım fırsatı da sunan Koç Yapı Divan Residence, 15 bin metrekarelik alanda kuruluyor. 

Koç Yapı Divan Residence, 7 yıldız resepsiyon konsepti, Apple, Ipad kontrollü Akıllı Ev Sistemleri, toprak kaynaklı ısı pompaları, çocuk oyun alanı ve parkı, restoranı, kuaförü gibi Highlife sosyal donatıları, huzurlu ve konforlu yaşam tarzıyla Koç Yapı A.Ş.’nin bağdat caddesindeki en çarpıcı eseri olacak.

Proje, 250 metrekarelik dairede bulunan 70 metrekarelik salon ve 5+1 odalı konutlarla, şehrin merkezinde konforu yaşatıyor. 15 kat ve 28 daireden oluşan residence da daireler metrekaresi 15 bin TL’den satışa sunuluyor. 

Firma Bilgisi: Koç Yapı A.Ş.
Proje Bilgisi: Koç Yapı Divan Residence